Trwa ładowanie...

Szczere wyznanie Katarzyny Cichopek. "Jestem szczęśliwa"

Katarzyna Cichopek ostatnimi czasy nie może narzekać na brak zajęć. Jej kariera nabrała tempa, a sama celebrytka wciąż podejmuje się nowych zawodowych wyzwań. Jak sama podkreśla, praca przynosi je wiele radości i satysfakcji. Cichopek przyznała, że może spełniać się również dzięki pomocy byłego partnera.

Share
Szczere wyznanie Katarzyny Cichopek Szczere wyznanie Katarzyny Cichopek Źródło: AKPA, fot: AKPA
d25qbuk

Od momentu ogłoszenia rozpadu związku, życie Katarzyny Cichopek oraz Marcina Hakiela wciąż jest jednym z głównych tematów magazynów plotkarskich. W tym wszystkim obydwoje próbują odnaleźć własną drogę. Aktorka i prezenterka TVP rzuciła się w wir pracy. Jak sama przyznaje, nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc byłego męża.

Katarzyna Cichopek nie ukrywa, za co jest wdzięczna Marcinowi Hakielowi

Celebrytka w rozmowie z Super Expressem wyznała, co jest dla niej w życiu najważniejsze. Podkreśliła fakt, że cieszy się, że może spełniać się zawodowo. Praca przynosi Cichopek mnóstwo satysfakcji i duże możliwości samorozwoju. Prezenterka TVP nie miała problemu, aby wyznać magazynowi, że możliwość spełnienia zawodowego po części zawdzięcza Marcinowi Hakielowi.

d25qbuk

- Jestem szczęśliwa! Najważniejsza jest dla mnie najbliższa rodzina, moje dzieciaki, na nich się skupiam przede wszystkim, korzystam, tak jak teraz, kiedy są pod opieką swojego taty, kiedy mogę się skupić na pracy - podkreśliła.

Gwiazda Telewizji Polskiej dodała, że bardzo cieszy się z tego, że dzieci mają tak dobry kontakt ze swoim ojcem.

- Są w górach, bardzo się z tego cieszę, że spędzają wspólnie czas w sposób kreatywny. Ciesząc się, że fajnie spędzają czas, mam spokój w swojej głowie i mogę się skupić na pracy - dodała.

Rozpadem ich związku żyła cała Polska

Od oficjalnego stanowiska Katarzyny Cichopek oraz Marcina Hakiela minęło już sporo czasu. W trakcie ostatnich miesięcy w sieci aż wrze na temat rozstania pary. Szczerość Marcina Hakiela i głośny wywiad mężczyzny dla "Miasta kobiet" sprawiły, że Katarzyna Cichopek mierzyła się ze sporym hejtem. Celebrytka zmagała się m.in. z pomówieniami dotyczącymi rzekomej relacji z Maciejem Kurzajewskim. Cichopek zaprzeczała tym informacjom, wydając odpowiednie oświadczenie.

d25qbuk

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Marcin Hakiel złamał obietnicę złożoną Katarzynie Cichiopek

d25qbuk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25qbuk
d25qbuk