Blisko ludziSzukała biologicznej rodziny. Prawda okazała się wstrząsająca

Szukała biologicznej rodziny. Prawda okazała się wstrząsająca

Poszukiwania biologicznej rodziny miały niespodziewany finał
Poszukiwania biologicznej rodziny miały niespodziewany finał
Źródło zdjęć: © CNN

10.03.2021 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

63-letnia Kathy Gillcrist trafiła do adopcji jako dziecko. Po latach postanowiła odszukać swoją biologiczną rodzinę. Jednak to, co odkryła, okazało się po prostu przerażające. Jej ojciec znajduje się bowiem na liście najbardziej poszukiwanych morderców.

63-latka od dawna próbowała poznać swoje korzenie. W 2017 roku udało jej się odszukać swoją kuzynkę - Susan Gillmor. Obie kobiety były zaskoczone tym, jak bardzo są do siebie podobne i jak wiele cech je łączy.

Amatorskie poszukiwania

Kuzynkom udało się wkrótce odnaleźć matkę Kathy, a kilka lat później kobiety dotarły również do tożsamości ojca 63-latki. To, co odkryły, sprawiło, że były w wielkim szoku. Okazało się bowiem, że biologiczny ojciec Kathy - William Bradford Bishop - to poszukiwany morderca, który w 1976 r. (rok przed tym, gdy matka Kate oddała ją do adopcji) zabił tłuczkiem swoją matkę, żonę i troje dzieci w wieku 14, 10 i 5 lat.

Przestępca jest poszukiwany przez rząd Stanów Zjednoczonych od lat 70. XX wieku, a w 2014 r. został umieszczony na liście najbardziej poszukiwanych morderców.

"No, oczywiście, mój ojciec jest mordercą!"

Kiedy Susan odkryła, kim jest biologiczny ojciec jej kuzynki, postanowiła na początek podać jej wyłącznie jego nazwisko. Gdy kobieta w końcu dowiedziała się, kim jest jej biologiczny rodzic, parsknęła śmiechem. "No, oczywiście, mój ojciec jest mordercą!" - żartowała Kathy w rozmowie z dziennikarzem WECT.

Według danych FBI poszukiwany Bishop ma tytuł licencjata w dziedzinie amerykanistyki na Uniwersytecie Yale i tytuł magistra italianistyki na Middlebury College w Vermont.

Dla Kathy wciąż nie jest jasne, czy jej biologiczna matka wiedziała o przeszłości swojego partnera i czy oddała ją do adopcji właśnie z tego powodu. Kobieta ​​cieszy się, że dowiedziała się o swoim pochodzeniu już jako 63-latka. Wierzy, że jej ojciec żyje i nadal się ukrywa.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)
Zobacz także