GwiazdyTak Górniak wyglądała za młodu. Zdjęcie pokazała naczelna "Pani"

Tak Górniak wyglądała za młodu. Zdjęcie pokazała naczelna "Pani"

Tak Górniak wyglądała za młodu. Zdjęcie pokazała naczelna "Pani"
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz

05.07.2017 09:22, aktual.: 05.07.2017 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Edyta Górniak jest jedną z najpiękniejszych polskich artystek. Mimo że dziś znamy ją bardziej z emocjonalnych wpisów w mediach społecznościowych i udziału w programach rozrywkowych, to wciąż zachwyca urodą i talentem. Małgorzata Domagalik, redaktor naczelna magazynu "Pani" pokazała, jak wokalistka wyglądała kiedyś.

To zdjęcie zostało zrobione prawdopodobnie w 2000 r. Wtedy właśnie Edyta Górniak po raz drugi pojawiła się na okładce "Pani". Do fotografii, której autorem jest Marcin Tyszka, pozowała wspólnie z naczelną gazety. Swoją drogą, Małgorzata Domagalik często umieszcza podobne zakulisowe ujęcia na swoim profilu na Instagramie. Górniak równie chętnie wraca do przeszłości, jej konto to także galeria selfie i prywatno-zawodowe archiwum, w którym możemy oglądać choćby jej syna Allana.

Piosenkarka aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie zaprzyjaźniła się z Joanną Krupą. Na Facebooku z kolei chętnie dzieli się swoimi codziennymi doświadczeniami. Nie brakuje tam wzruszających wpisów, jak ten, w którym informowała o śmierci wiernej fanki. Dziewczyna przegrała walkę z chorobą.

Zobacz także: Krupa o przyjaźni z Górniak: Jej syn myślał, że jest moim braciszkiem!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także