Blisko ludziTak mieszka Olga Frycz. Jest prosto, ale trafne dodatki tworzą klimat

Tak mieszka Olga Frycz. Jest prosto, ale trafne dodatki tworzą klimat

Olga Frycz pokazała wnętrza domu
Olga Frycz pokazała wnętrza domu
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
03.12.2021 11:00

Aktorka często wrzuca na swój instagramowy profil fotografie mieszkania. Trzeba przyznać, że lokum Frycz jest stylowe. Ciekawe aranżacje sprawiają, że wnętrza nabrały niepowtarzalnego charakteru.

Olga Frycz nie ma problemu z tym, aby od czasu do czasu zaprosić fanów w swoje cztery kąty. Gwiazda zdążyła już pokazać całkiem sporo pomieszczeń, co sprawia, że śmiało można powiedzieć, iż urządziła się stylowo. Widać, że Frycz ciągnie do designerskich mebli oraz dodatków, które całkowicie odmieniają przestrzeń.

Wnętrza domu Olgi Frycz robią wrażenie. Jest przestrzeń i dużo zieleni

Aktorka niejednokrotnie mówiła o tym, że sama udekorowała wnętrza i oddają one dokładnie jej styl. W oczy przede wszystkim rzucają się rośliny - nie brakuje ich w żadnym z zakątków domu, które pokazuje na Instagramie. Dzięki temu przestrzeń jest dużo bardziej przytulna. Poszczególne gatunki wybranych sadzonek pomagają też w oczyszczaniu powietrza.

Mieszkanie Olgi Frycz
Mieszkanie Olgi Frycz © Instagram | Olga Frycz

W salonie znalazło się również miejsce na pianino. Telewizor został sprytnie ukryty między kolorowymi plakatami, dzięki czemu nie rzuca się bardzo w oczy. Wpadające promienie słońca piękne wyeksponowały na powyższym zdjęciu drewniany parkiet - wygląda to znacznie lepiej, niż popularne sztuczne panele.

Salon Olgi Frycz
Salon Olgi Frycz © Instagram | Olga Frycz

Rozglądając się po wnętrzach znajdziemy dużo ciekawych mebli. Na uwagę zasługuje kawowy stolik oraz designerski fotel, który wygląda na niezwykle wygodny. Salon jest duży, ale nie został przez Frycz zagracony.

Kanapa w salonie Olgi Frycz
Kanapa w salonie Olgi Frycz© Instagram | Olga Frycz

Kolejnym zwracającym uwagę elementem jest jasna kanapa oraz kominek, gdzie palą się lampki, ocieplające wnętrze. Barwy świetnie ze sobą korespondują i sprawiają, że jest jeszcze przytulniej.

Mieszkanie Olgi Frycz
Mieszkanie Olgi Frycz © Instagram | Olga Frycz

Warto też zwrócić uwagę na spore lustro powieszone na ścianie - to banalnie prosty sposób na powiększenie przestrzeni. Prosta rama idealnie pasuje to reszty wnętrza, gdzie królują białe ściany, drewno oraz przyciągający uwagę kolejny plakat.

Kuchnia Olgi Frycz
Kuchnia Olgi Frycz © Instagram | Olga Frycz

Imponujące wrażenie robi również kuchnia aktorki, która została wykonana na zamówienie. Drewniane meble, ciekawa mozaika na ścianie i stylowe krzesła przy solidnie wyglądającym stole - całość w stonowanych, eleganckich barwach.

Łazienka Olgi Frycz
Łazienka Olgi Frycz © Instagram | Olg Frycz

Frycz w jednym z wpisów na Instagramie pokazała również fragment łazienki, która wygląda dość nietypowo - drewniane ściany z pewnością nie są aż tak popularne. W środku nie zabrakło też wygodnej wanny na stylowych srebrnych nóżkach. W takich warunkach na spokojnie można przeprowadzić domowe SPA!

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta