Tak ubrała się do kościoła. Usłyszała, że to nie przystoi kobiecie
Pewna chrześcijańska influencerka zaprezentowała swoim obserwatorom propozycję stroju do kościoła. Choć wydawać by się mogło, że nie ma w nim nic złego, outfit wywołał sporo kontrowersji.
Tara Sun Snyder jest mieszkającą w Stanach Zjednoczonych blogerką i autorką podcastu o tematyce chrześcijańskiej. Napisała też książkę "Surrender Your Story", a kwestie związane z wiarą porusza też w swoich mediach społecznościowych, publikując m.in. cytaty z Biblii i rozważania na temat Boga.
Jakiś czas temu kobieta pokazała na Instagramie swoją propozycję stroju do kościoła. Choć nie było w niej nic kontrowersyjnego, okazało się, że pewnej grupie obserwatorów nie przypadła do gustu.
Krytyka stroju do kościoła
Synder przyznała, że nie spodziewała się takiego zasięgu nagrania i emocji, jakie wywoła. Zdecydowała się usunąć komentarze, jakie pojawiły się pod wspomnianym postem i odniosła się do nich w jednym z odcinków swojego podcastu.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
"Gwóźdź do trumny. Nie ma szansy". Duchowny o fali apostazji wśród młodych
Na krytykowanej przez sporą grupę ludzi rolce, Tara ma na sobie szerokie spodnie typu ogrodniczki, białą bluzkę z długim rękawem, na to ubiera luźną, zieloną kurtkę o koszulowym kroju i jasne, modne botki na obcasie.
Kobieta odpowiada na komentarze
W poście promującym nowy odcinek podcastu, kobieta przyznała, że nie spodziewała się, że jej nagranie stanie się wiralem i zostanie wyświetlone prawie milion razy. Przytoczyła też komentarze, w których sugerowano, że "chrześcijańskie kobiety nie powinny chodzić w spodniach do kościoła".
Dlatego - jak czytamy na Instagramie - zdecydowała się porozmawiać o tym, co Biblia mówi o strojach kościelnych oraz przeanalizować wersety, które pojawiały się pod pierwszym nagraniem, mówiące o tym, że "kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety".
Jak podkreśliła, Bóg wzywa ludzi do tego, by ubierali się w taki sposób, który oddaje cześć ich kulturze i tożsamości, w sposób utrzymujący, że jesteś mężczyzną lub kobietą. Dodała też, że choć słowa się nie zmieniły, to czasy już tak.
Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl