Tak wygląda jej seks. W tym roku skończy 80 lat

Tak wygląda jej seks. W tym roku skończy 80 lat

Urszula Dudziak udzieliła wywiadu
Urszula Dudziak udzieliła wywiadu
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. DFR
09.01.2023 12:08, aktualizacja: 09.01.2023 13:38

Urszula Dudziak skończy w tym roku 80 lat. Piosenkarka udzieliła ostatnio wywiadu "Kulisom sławy" telewizji TVN, gdzie opowiedziała m.in. o pikantnych szczegółach dotyczących jej życia intymnego. Ma też jedną radę.

Urszula Dudziak to polska piosenkarka jazzowa, która współpracowała m.in. z Bobbym McFerrinem czy Stingiem. Ostatnio była jurorka "The Voice Senior" i autorka legendarnego hitu "Papaya" pojawiła się w "Kulisach sławy".

Urszula Dudziak otworzyła się w wywiadzie. "80 lat? To jest tylko numer"

Dudziak opowiedziała tam m.in. o rozwoju swojej kariery i eksperymentowaniu z gatunkami muzycznymi. - Odważyłam się na śpiewanie niekonwencjonalne. Eksperymentowałam. Do różnych dźwięków dodałam elektronikę. Moja Kasia powiedziała: "Mamuś, jedna grupa osób mogłaby stwierdzić, że jesteś chora psychicznie. To jest nienormalne, co ty wyprawiasz. Ale większość cię podziwia. Wiesz dlaczego? Dlatego, że robisz to w sposób naturalny, wychodzący z serca, duszy. To jest sposób przekonujący". To świadczy o mojej unikalności i tożsamości. Nie będę tego ukrywać, taka jest prawda - mówiła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wokalistka odniosła się też do zbliżających się osiemdziesiątych urodzin. - Jestem spełnioną osobą, na tej zasadzie, że mogę robić wszystko, na co mam ochotę. Mam gładką buzię, mając tyle lat, bo myję się rano lodowatą wodą. Potem mam parę ćwiczeń, ale bez przesady - podkreśliła. - 80 lat? To jest tylko numer. Mając 80 lat, można czuć się tak, jak ja. Wokalistka otworzyła się też na temat pikantnych szczegółów ze swojego życia.

Urszula Dudziak mówi o seksie. Ma jedną radę

- Dziennikarze czasami mówią: "A jak seks?" A ja mówię – cudny, wspaniały. Kochajmy się, dopóki możemy się ruszać - wyznała.

Od 2013 roku partnerem Urszuli Dudziak jest Bogdan Tłomiński. - Jak poznałam Bogusia, to wpadłam jak śliwka w kompot. Kiedy zamieszkaliśmy razem, to zadzwoniła Kasia i mówi: "Mamuś, jak tam z Bogusiem?". Ja mówię: "Kasiu, ty nawet sobie nie wyobrażasz. Nigdy nie miałam takiego faceta. On wszystko potrafi zrobić". Kasia mówi: "No, to nareszcie masz żonę" – żartowała piosenkarka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta