Tak wygląda teraz dom "chłopaka do wzięcia". Aż żal patrzeć

Internauta pokazał, jak wygląda teraz dom "Szczeny"
Internauta pokazał, jak wygląda teraz dom "Szczeny"

21.03.2023 08:27, aktual.: 21.03.2023 09:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ryszard Dąbrowski, znany szerszej publiczności jako "Szczena", był jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów programu "Chłopaki do wzięcia". Choć od kilku lat nie pokazuje się w popularnym show, wciąż wzbudza zainteresowanie widzów. Niedawno jeden z nich sprawdził, jak wygląda dom, w którym "Szczena" mieszkał z matką.

Udział Ryszarda Dąbrowskiego w "Chłopakach do wzięcia" przez lata wzbudzał spore kontrowersje. "Szczena" nie tylko źle odnosił się do własnej matki, ale też nie miał szacunku do partnerek, trafiał od czasu do czasu do zakładu karnego i pogrążał się w nałogu alkoholowym. Mimo tego jego życie chętnie śledziły tysiące Polaków.

Tak wygląda dom "Szczeny" z "Chłopaków do wzięcia"

Choć "Szczena" nie pojawia się już w "Chłopakach do wzięcia" wciąż wzbudza spore zainteresowanie telewidzów. Jeden z nich postanowił sprawdzić, jak wygląda dom, w którym Rysiek mieszkał dawniej ze swoją matką. Budynek wielokrotnie pokazywano w programie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na nagraniu opublikowanym na TikToku można zauważyć, że dom Dąbrowskiego popadł w ruinę. Internauta zajrzał też do wnętrza budynku. Najwidoczniej nikt w nim nie mieszka od dłuższego czasu, ponieważ w środku panuje spory bałagan. Przypomnijmy, że według ustaleń fanów programu, matka "Szczeny" ma obecnie przebywać w domu opieki społecznej.

"Jak się patrzy na ten dom, to się przypominają pierwsze odcinki", "W sumie smutno", "Gdyby ktoś wyremontował ten budynek, to wyglądałby całkiem nieźle" - komentują internauci.

Ryszard "Szczena" Dąbrowski znów w więzieniu

Ryszard Dąbrowski próbował wyjść na prostą. Jego podejście do życia miało zmienić członkostwo w freak fightowej federacji Marcina Najmana. "Szczena" nie zrezygnował jednak do końca z alkoholu. W wywiadach opowiadał bez wstydu, że w walkach bierze udział pod wpływem. W 2021 roku został ponownie aresztowany.

- Chcieliśmy wystawić naszego zawodnika Ryszarda do walki z bardzo ciekawą osobą na następnej gali. Niestety Ryszard został zatrzymany. Teraz Ryszard pokutuje za swoje występki - przekazał wtedy Dariusz Kosowski.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (75)