Po rozstaniu dostała dziwną wiadomość. Nadawca się pomylił

Po rozstaniu dostała dziwną wiadomość. Nadawca się pomylił

Sylwia Szostak odpowiada internaucie
Sylwia Szostak odpowiada internaucie
Źródło zdjęć: © AKPA
24.04.2024 15:47, aktualizacja: 24.04.2024 18:08

Sylwia Szostak niedawno ogłosiła rozstanie ze swoim mężem, Akopem Szostakiem. Skrzynka wiadomości na Instagramie sportsmenki pęka w szwach. Okazuje się, że nie wszystkie powinny do Sylwii trafić. "Kiedy wyślesz wiadomość nie tam, gdzie trzeba" - skomentowała jedną z nich.

Rozstanie Sylwii i Akopa Szostaków mocno zaskoczyło internautów. Do momentu ogłoszenia, że drogi małżonków się rozchodzą, nikt nie podejrzewał takiego obrotu spraw. Do wydania oficjalnej informacji, obydwoje w mediach społecznościowych podkreślali, jak mocna łączy ich więź. Oświadczenie natomiast ujawniło, że problemy w ich związku były obecne od lat.

Teraz zarówno Sylwia, jak i Akop nie mogą narzekać na brak zainteresowania internautów i mediów. Celebrytka ostatnio udostępniła na swoim Instagramie zrzut ekranu z wiadomością, która raczej nie miała do niej dotrzeć. Na jej zawartość odpowiedziała krótko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Adresat wiadomości zaliczył wpadkę

W życiu Sylwii Szostak dużo się dzieje. Na szczęście w tych niełatwych momentach może liczyć na wsparcie bliskich. Okazuje się, że Sylwii przez gorsze chwile pomaga przejść Marcela Leszczak, żona Michała Koterskiego.

Wspólna fotografia pań wywołała różne reakcje. Wiele osób pogratulowało Szostak znalezienia prawdziwej przyjaźni. Inni... doszukiwali się romantycznych podtekstów. Ktoś natomiast zaliczył sporą wpadkę.

"Ona go zostawiła dla baby" - brzmiała wiadomość internauty, który wysłał wspólne zdjęcie Sylwii i Marceli omyłkowo do... samej Szostak.

Fit-influencerka nie pozostała dłużna i krótko skomentowała wpadkę na InstaStories.

"Kiedy wyślesz wiadomość nie tam, gdzie trzeba. Made my day" - napisała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta