Blisko ludziTakim autem jeździ Agnieszka Woźniak-Starak. Co za model

Takim autem jeździ Agnieszka Woźniak-Starak. Co za model

Agnieszka Woźniak-Starak przyjeżdża do pracy efektownymi samochodami
Agnieszka Woźniak-Starak przyjeżdża do pracy efektownymi samochodami

12.04.2021 08:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak bez wątpienia ma słabość do stylowych samochodów. Wystarczy tylko spojrzeć na model, którym jeździ do pracy - jej Fiat 500 robi wrażenie! Za takim "cackiem" obejrzy się każdy fan motoryzacji.

Agnieszka Woźniak-Starak zadała ostatnio szyku, podjeżdżając pod studio "Dzień dobry TVN" czerwonym cackiem. Nie było to jednak żadne Ferrari ani Lexus. Prezenterka przyjechała do pracy prawdziwym polskim klasykiem - Fiatem 500. Za taką maszyną obejrzał się bez wątpienia każdy fan motoryzacji, jak i historii. Cóż, nostalgiczna łezka kręci się w oku!

Warto dodać, że czerwony fiacik jest prezentem od tragicznie zmarłego męża. Agnieszka Woźniak-Starak dostała samochód jeszcze w 2018 roku jako prezent z okazji czterdziestych urodzin.

Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-Starak

Niepozorny fiacik

I choć Fiat 500 nie należy do największych aut, to nawet Agnieszka Woźniak-Starak, która może się pochwalić wzrostem modelki (ma 178 centymetrów wzrostu), doskonale się w nim czuje. Cóż, nad polskim klasykiem można się chyba zachwycać bez końca. No i trzeba przyznać, że taki model wyjątkowo pasuje do prezenterki. Zwłaszcza że Woźniak-Starak często podkreślała, że wielkomiejski klimat wcale nie jest jej najbliższy.

- Potrafię sobie wyobrazić, że się wyprowadzam na wieś i zaczynam sprzedawać przetwory, które najpierw musiałabym nauczyć się robić. Że sobie znajduję zupełnie gdzieś indziej miejsce na ziemi i że żyję bez mediów. Kompletnie nie mam z tym problemu. Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta... i powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami - wyznała na początku roku Woźniak-Starak.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (109)