Trwa ładowanie...

Tatti Nizovaya o zachowaniu Rosjan w trakcie wojny w Ukrainie. "Pokazali swoją prawdziwą twarz"

Tatti Nizovaya mieszka w Polsce od sześciu lat. Jest popularną youtuberką z Ukrainy, która wykorzystuje aktualnie swój kanał, aby pokazać prawdę o sytuacji Ukraińców, w tym także jej rodziny. Najnowszy film poświęciła "reakcji Rosjan na sankcje". - Pokazali swoją prawdziwą twarz - mówi Tatti Nizovaya.

Tatti Nizovaya o zachowaniu Rosjan w trakcie wojny w Ukrainie. "Pokazali swoją prawdziwą twarz" Tatti Nizovaya o zachowaniu Rosjan w trakcie wojny w Ukrainie. "Pokazali swoją prawdziwą twarz" Źródło: Instagram, fot: @tattinizovaya
d1u8xg9
d1u8xg9

Sankcje narzucane na Rosjan mają coraz poważniejszy charakter, a wielu z nich zdaje się nie mieć świadomości, dlaczego tak się dzieje. Tatti Nizovaya, która sześć lat temu przeniosła się z Ukrainy do Polski, postanowiła poświęcić teraz swój kanał na YouTubie, aby dzielić się z obserwatorami prawdziwymi informacjami na temat sytuacji w Ukrainie i swoimi przemyśleniami z perspektywy obywatela tego państwa. Jej nowy film wywołał ogromne poruszenie. "Reakcja Rosjan na sankcje" - brzmi jego tytuł.

Tatti Nizovaya o zachowaniu Rosjan

- Nigdy nie myślałam, że oni żyją taką nienawiścią do nas - mówi w najnowszym filmie Tatti Nizovaya, która pokazała internautom, jak wyglądały reakcje większości Rosjan na sankcje, związane m.in. z zatrzymaniem działalności na terenie kraju największych firm, takich jak Apple, Victoria's Secret, Zara czy McDonald's.

Podkreśliła, że Rosjanie nie za bardzo zdają sobie sprawę z tego, co dzieje się aktualnie w Ukrainie. Pytani o to, co sądzą o obecnej sytuacji, odpowiadają: "popieram Putina".

d1u8xg9

- Zamiast tego, żeby walczyć przeciwko Putinowi, wychodzić i krzyczeć: "przestańcie zabijać malutkie dzieci, matki, ludzi w Ukrainie", oni oczywiście nigdzie nie wychodzą. Idą do sklepów, rozbijają iPhone'y i wyrzucają rzeczy - zaznacza Tatti Nizovaya.

"Pokazali swoją prawdziwą twarz"

Youtuberka nie ukrywa, że jest przerażona zachowaniem Rosjan.

- Bardzo mało osób powiedziało, że jest przeciwko Putinowi. Przeciwko temu, co teraz się dzieje (...). Pokazali swoją prawdziwą twarz - stwierdza.

d1u8xg9

Jak mówi, obywatele Rosji publikują aktualnie w swoich mediach społecznościowych filmy, w których pokazują, że cała sytuacja w Ukrainie jest tzw. fejkiem, a ludzie, którzy pojawiają się na nagraniach z bombardowanych, ukraińskich miast "są aktorami". Ich zdaniem, to, co się teraz dzieje, to "operacja ratowania Ukrainy od nazistów i złej władzy".

REAKCJA ROSJAN NA SANKCJE. NIGDY NIE OCZEKIWAŁAM TAKIEGO ZACHOWANIA. STRASZNA PRAWDA. NIE WIERZE W TO

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Sklepy wycofują rosyjskie produkty. "Oddolny odpowiednik sankcji"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1u8xg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1u8xg9