UrodaTatuaż bransoletka – dyskretny urok kobiecej ręki. Najlepsze wzory i zdjęcia

Tatuaż bransoletka – dyskretny urok kobiecej ręki. Najlepsze wzory i zdjęcia

Tatuaż bransoletka – dyskretny urok kobiecej ręki. Najlepsze wzory i zdjęcia
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Tatiana Naklicka
18.07.2018 17:00, aktualizacja: 02.08.2018 12:00

Tatuaże kobiece zazwyczaj są delikatne. Najczęściej spotykane są ptaki, krótkie sentencje oraz niewielkie znaki geometryczne. Coraz popularniejsze są również tatuaże bransoletki, które zdobią kobiece nadgarstki oraz przedramiona. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie tatuaże bransoletki są najpopularniejsze. Wskazujemy ciekawe propozycje oraz prezentujemy świetne zdjęcia.

Tatuaż bransoletka – delikatne wzory

Tatuaże bransoletki to rodzaj biżuterii, które świetnie komponują się w zestawie z delikatnymi bransoletkami oraz zegarkiem. Tym bardziej że możemy je ukryć pod szerokim paskiem. Drobne wzory tatuaży na rękę będą pasowały każdej kobiecie. Ponadto są niezwykle oryginalne. Na uwagę zasługują subtelne trwałe ozdoby. Możemy także zrobić tatuaż bransoletkę z henny.

Dużą popularnością cieszą się cienkie czarne linie oplatające nadgarstek, a także kilka delikatnych pasków z wzorami (np. tatuaże bransoletki z serduszkami). Zamiast jednej pojedynczej linii można zdecydować się na kilka przecinających się koralików lub przecinającą się linię wypełnioną motywami florystycznymi.

Szerokie tatuaże bransoletki z powodzeniem zastąpią tradycyjną biżuterię.

Obraz
© Instagram.com

Tatuaż bransoletka – kwiaty

Tatuaże kwiaty to kolejna propozycja tatuaży dla kobiet, które chcą mieć na ręku oryginalną ozdobę. Szeroki wachlarz wzorów sprawia, że możemy wybrać model najlepiej pasujący do charakteru.

Drobne kolorowe kwiaty tworzące szeroką bransoletę będą przepięknie komponowały się z letnimi stylizacjami idealnymi na festiwal. Zimą możemy ukryć tatuaż lub wyeksponować go za pomocą odpowiednich ubrań (np. golfu z krótkimi rękawami).

Sprawdź na WP radarOkazji jakie bluzki i koszule damskie podkreślą Twoje tatuaże.

Do wyboru mamy czarne tatuaże bransoletki oraz kolorowe tatuaże bransoletki z różnymi wzorami kwiatowymi.

Ciekawą propozycją jest tatuaż z kwiatami od nadgarstka do łokcia – kwiaty są połączone zieloną linią przypominającą łodygę.

Obraz
© Instagram.com

Tatuaż bransoletka – oryginalne propozycje

Do wyboru mamy również oryginalne tatuaże bransoletki. Dużo inspiracji jest czerpanych z Indii, gdzie kobiety często robią tatuaże z henny nie tylko na rękach, ale również na twarzy.

Do najpopularniejszych motywów nie należą wyłącznie kwiaty, ale również liście, a także zwierzęta, w tym chętnie malowane tatuaże motyle.

Ciekawym pomysłem na tatuaż na ręku jest również księżyc oraz promienie wyznaczane przez małe kropki. Tatuaż przypomina naszyjnik. Może być wykonany na wewnętrznej stronie ręki.

A może spodoba wam się duży tatuaż bransoletka składający się z kilku ciekawych wzorów? To propozycja dla pewnych siebie kobiet, które chcą podkreślić oryginalne stylizacje.

Obraz
© Instagram.com

Tatuaż bransoletka na przedramieniu – popularne wzory

Tatuaże bransoletki nie zdobią wyłącznie nadgarstków i dłoni, ale również przedramiona. Tatuaż bransoletka z liści tworząca obręcz będzie idealnym dopełnieniem letniej stylizacji.Ponadto oryginalna biżuteria doda im pazura.

Zamiast obręczy możemy się zdecydować na kwiat znajdujący się po wewnętrznej stronie przedramienia. To jeden z najoryginalniejszych wzorów zdobiących kobiece przedramię.

Obraz
© Instagram.com