FitnessTe ćwiczenia na biust są niezawodne. W mig zobaczysz różnicę

Te ćwiczenia na biust są niezawodne. W mig zobaczysz różnicę

Ćwiczenia na ładny biust są bardzo proste
Ćwiczenia na ładny biust są bardzo proste
Źródło zdjęć: © Getty Images | Getty Images
03.06.2022 20:15, aktualizacja: 03.06.2022 20:40

Poprawianie wyglądu piersi nie musi koniecznie wiązać się z ingerencją chirurgiczną i drogą operacją plastyczną. Poza tym efekt, jaki jest po wypełnieniu biustu silikonem nie każdemu się podoba. Jeśli zależy ci jednak na naturalnym ujędrnieniu, możesz spróbować te ćwiczenia na ładny biust.

Ćwiczenia na poprawę biustu nie sprawią w magiczny sposób, że rozmiar naszych piersi się zmniejszy lub powiększy. Dzięki nim możemy jednak sprawić, że wzmocnimy mięśnie, nabierzemy prawidłowej postawy, przez co piersi staną się bardziej jędrne, a w konsekwencji w naturalny sposób będą nieco uniesione. Wszystko dzięki kilku prostym ćwiczeniom wykonywanym regularnie.

Najlepsze ćwiczenie na ładny biust? Odpowiedź jest prosta

Jednym z najlepszych ćwiczeń na jędrny biust są klasyczne pompki. Technika ich wykonywania jest bardzo prosta – wystarczy ułożyć dłonie pod barkami, a całe ciało ustawić w linii prostej, następnie ugiąć łokcie pod kątem około 45 stopni i zbliżyć się do podłoża, a potem wrócić do pozycji deski. Ćwiczenie można sobie także ułatwić. Wystarczy ćwiczyć z kolanami opartymi na podłodze.

Możemy także robić pompki przy ścianie. Opieramy na niej dłonie i na wdechu uginamy ramiona, po czym prostujemy je na wydechu do pozycji wyjściowej.

Ćwiczenia na jędrny biust z hantlami. Efekt będzie niewiarygodny

Innym skutecznym ćwiczeniem będzie wiosłowanie w desce. Pozwoli ono zaangażować mięśnie potrzebne do utrzymania prawidłowej postawy – a więc tym samym wpłynie pozytywnie na ujędrnienie piersi. Do tego ćwiczenia przydadzą się hantle. Musimy ułożyć się w prostej linii, w pozycji podobnej do pompek, dłonie położyć na hantlach, które ustawione są trochę szerzej niż barki. Próbujemy utrzymać nieruchomy tułów, a następnie unosimy jedną hantlę do klatki i utrzymujemy na chwilę. Wracamy do pozycji wyjściowej i powtarzamy ćwiczenie z drugą ręką.

Hantle przydadzą się też przy innym ćwiczeniu na biust. Na siłowni robimy je na maszynie "buttefly", w domu wystarczy krzesło. Siadamy wygodnie, prostujemy plecy. Łapiemy hantle - jeśli ich nie mamy, możemy też użyć butelek z wodą. Podnosimy z rękami zgiętymi w łokciach. Przywodzimy je do siebie i delikatnie stykamy przed klatką piersiową, a następnie wracamy do pozycji startowej.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta