Te znaki to najwięksi flirciarze. Lubią zaszaleć i złamać serce

Które znaki to najwięksi flirciarze?
Które znaki to najwięksi flirciarze?
Źródło zdjęć: © Getty Images | Bernd Vogel

10.08.2023 14:07, aktual.: 10.08.2023 15:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Miłość ma wiele twarzy, a nie każde uczucie musi trwać. Przelotny romans może mieć wiele uroku… Szczególnie dla tych trzech znaków zodiaku, które zakochują się łatwo, ale nie zawsze na stałe. Dowiedz się, które znaki lubią romansować.

Zauroczenie, flirt, miłostka. Może stanowić bardzo ciekawe przeżycie, jeśli oczywiście nikogo nie krzywdzi. Nie każdy i nie zawsze szuka partnera na stałe. Czasem wystarczy chwila uniesienia, która pozostawia po sobie jedynie piękne wspomnienia. Przedstawiciele tych trzech znaków zodiaku uwielbiają romansować. Nie przeszkadza im nawet fakt, że mogą już znajdować się w związku. I dopóki ktoś nie złapie ich na gorącym uczynku, twardo będą się wszystkiego wypierać.

Byka łatwo zauroczyć, trudniej zatrzymać

Byk to znak niezwykle kochliwy – jak przystało na kogoś, kto znajduje się pod stałą opieką Wenus, bogini miłości. Bardzo łatwo ulega zauroczeniu, czasami wystarczy mu sam uśmiech lub zalotne spojrzenie. Przedstawiciele tego znaku należą do niezwykle atrakcyjnych, mają też w sobie to ulotne coś, co przyciąga uwagę. Nic dziwnego, że cieszą się powodzeniem i w ciągu życia zakochują się wiele razy. Nie przeszkadzają im w tym przysięgi czy formalne związki. Byk zawsze jest gotowy na erotyczne przygody, w które chętnie się angażuje. Nie traktuje ich jednak poważnie, nie wchodzi w głębokie relacje. Lubi się bawić i korzystać z życia. Liczne romanse mogą być zmorą dla życiowego partnera Byka, którego jak najbardziej posiada i najczęściej wybiera, korzystając ze zdrowego rozsądku.

Bliźnięta zawsze mają apetyt na miłość

Romanse są potrzebne Bliźniętom niczym powietrze – bez nich usychają i więdną. Są z natury bardzo atrakcyjne, wygadane i czarujące, jednak niestałe w uczuciach. Osoby urodzone w tym znaku ciężko przy sobie zatrzymać, zawsze będą szaleć albo przynajmniej o tym marzyć. Na tle zodiaku Bliźnięta wprost słynną z niewierności. Niezależnie od wieku czy stanu cywilnego nieustannie wodząc oczami za młodą, bardziej atrakcyjną zdobyczą. Swoich romansów najczęściej nie starają się ukrywać, chwalą się nimi w towarzystwie, a ich przyjaciele zwykle wiedzą, kto jest aktualnie ich ulubioną zabawką. Przedstawiciele zodiakalnych bliźniąt często wcale nie wiążą się na stałe albo żyją w otwartych związkach, ponieważ nie są w stanie zrezygnować z flirtów.

Lew to pożeracz serc i sprawny kochanek

Zodiakalne Lwy przyciągają do siebie siłą i charyzmą. Jako osoby zdolne i ambitne zwykle zajmują w życiu wysoką pozycję, co tylko przysparza im popularności. Łatwo się zapomnieć, gdy jest się – tak jak Lwy – nieustannie otoczonym ludzkim zainteresowaniem i podziwem. Nic zatem dziwnego, że przeżywają w życiu wiele przygód: wdają się w liczne romanse i mają wielu partnerów. Trzeba jednak zaznaczyć, że gdy Lew naprawdę się zakocha, zwykle rezygnuje z rozwiązłego stylu życia i staje się dobrym, czułym i wiernym partnerem. Mimo to może się zdarzyć, że w najmniej oczekiwanym momencie da o sobie znać jego ognista natura… Pod wpływem nagłego impulsu Lwy dają się ponieść emocjom, ale później bardzo tego żałują i starannie ukrywają swoje grzeszki.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także