GwiazdyTeresa Lipowska przerwała wywiad. Poszło o to pytanie

Teresa Lipowska przerwała wywiad. Poszło o to pytanie

Teresa Lipowska odmówiła odpowiedzi na pytanie o Julię Wieniawę
Teresa Lipowska odmówiła odpowiedzi na pytanie o Julię Wieniawę
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko

01.04.2022 19:01, aktual.: 01.04.2022 19:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Teresa Lipowska podczas gali Wiktorów udzieliła krótkiego wywiadu, w którym jednoznacznie odniosła się m. in. do plotek krążących wokół jej odejścia z obsady "M jak miłość". Po pytaniu o jedną z najbardziej znanych aktorek młodego pokolenia, zdecydowała się przerwać rozmowę.

Gala rozdania Wiktorów powróciła 31 marca po siedmiu latach przerwy na antenę TVP. Podczas wydarzenia wystąpiła ukraińska wokalistka Jamala oraz Edyta Górniak, która pojawiła się zamiast zapowiadanego wcześniej Stinga.

Impreza przyciągnęła przede wszystkim gwiazdy związane z produkcjami Telewizji Polskiej. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Katarzyna Cichopek, która zachwyciła stylizacją.

Teresa Lipowska na gali rozdania Wiktorów. Skomentowała plotki o zniknięciu z "M jak miłość"

Inną gwiazdą, która pokazała się podczas gali rozdania Wiktorów była Teresa Lipowska. Aktorka w krótkiej rozmowie z Pomponikiem podkreśliła jednak, że nie przepada za tego typu imprezami branżowymi. - Bardzo źle się czuję. Nie lubię być w takich tłumach. Wolę kameralnie - wyjaśniła. Wyznała także, że na imprezie rozdania Wiktorów jest po raz pierwszy.

Poproszona o skomentowanie pogłosek dotyczących jej rzekomego odejścia z "M jak miłość", w którym od wielu lat jest gwiazdą, stanowczo zaprzeczyła. - Ja nie zauważyłam, żeby to był koniec. Będzie jeszcze bardzo długo - odpowiedziała jednoznacznie.

Teresa Lipowska przerwała wywiad. Poszło o to pytanie

Rozmowa z reporterem Pomponika była dość lakoniczna. W pewnym momencie gwiazda serialu "M jak miłość" postanowiła ją przerwać. Stało się to po tym, kiedy dziennikarz spytał Teresę Lipowską, co sądzi o młodych aktorkach.

- Kiedyś pani powiedziała, że wszystkie są do siebie podobne - przypomniał. - Niech się rozwijają i sięgają nieba sławy - odpowiedziała Lipowska. Odmówiła jednak odpowiedzi na pytanie o to, czy zna Julię Wieniawę i przerwała wywiad, mówiąc, że nie będzie rozmawiać.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (123)
Zobacz także