GwiazdyTeresa Lipowska wyznała na wizji smutną prawdę. Wspomina Pyrkosza

Teresa Lipowska wyznała na wizji smutną prawdę. Wspomina Pyrkosza

Teresa Lipowska
Teresa Lipowska

29.08.2021 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Teresa Lipowska od 21 lat wciela się w serialu "M jak miłość" w postać Barbary Mostowiak. Ostatnio w jednym z wywiadów wróciła do przykrych wspomnień i zdradziła smutną prawdę o tym, kiedy jej serialowa rodzina zaczęła się rozpadać.

Teresa Lipowska pojawia się w serialu "M jak Miłość" od pierwszego odcinka. Przez wiele lat towarzyszył jej Witold Pyrkosz, który wcielał się w postać serialowego męża Barbary - Lucjana Mostowiaka. Pyrkosz grał niemal do ostatnich dni życia, a zmarł 22 kwietnia 2017 roku w Warszawie.

Teresa Lipowska wyznała smutną prawdę

W tym roku ekipa "M jak Miłość" świętuje 21 lat od momentu, kiedy na planie serialu padł pierwszy klaps. Z tej okazji ostatnio podczas emisji "Pytania na śniadanie" prowadzący połączyli się z Teresą Lipowską, która w swoich wspomnieniach związanych z produkcją przywołała Witolda Pyrkosza i wyznała na wizji smutną prawdę.

- Na początku byłam trochę stremowana. To był pierwszy serial, w którym grałam dużą rolę. Od razu wsiąknęliśmy w rodzinną atmosferę, która trwała bardzo długo. Później zaczęło się to troszeczkę rozwijać, zaczęły odchodzić od nas różne osoby – zmarł mój filmowy mąż, Wituś Pyrkosz, a rodzina zaczęła pękać – powiedziała Teresa Lipowska.

Lipowska powiedziała też, że nie liczyła na to, że telenowela okaże się aż tak wielkim sukcesem.

- Wszyscy myśleliśmy, że będzie sześć lub siedem odcinków. Później było ich 50, 100, a teraz jest ponad 1000. Mam nadzieje, że będzie ich drugie tyle – mówiła aktorka.

Teresa Lipowska czyli serialowa Barbara Mostowiak

Teresa Lipowska od dwudziestu jeden lat gra w serialu "M jak Miłość", gdzie wciela się w postać seniorki rodu, czyli babci Basi. Historia rodziny Mostowiaków od pierwszego odcinka ujęła serca polskich widzów. Pomimo upływu lat produkcja nie traci na popularności, a widzowie wciąż wyczekują kolejnych odcinków telenoweli.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (21)