To była wielka miłość. Po latach wyjawiła, jaki był w sypialni

To była wielka miłość. Po latach wyjawiła, jaki był w sypialni

Gwyneth Paltrow i Brad Pitt
Gwyneth Paltrow i Brad Pitt
Źródło zdjęć: © Getty Images | Kevin.Mazur
27.09.2023 14:45, aktualizacja: 17.01.2024 19:21

Gwyneth Paltrow 27 września 2023 roku skończyła 51 lat. Jej kariera rozwijała się błyskawicznie. W życiu prywatnym nie brakowało zwrotów akcji. Aktorka ma za sobą kilka głośnych związków. Nie kryje się z tym, że kilkukrotnie miała złamane serce.

Gwyneth Paltrow jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek na świecie. Wzrost jej popularności nastąpił w latach 90. ubiegłego wieku. To właśnie wówczas poznała swoją pierwszą wielką miłość. Brada Pitta spotkała na planie "Siedem" Davida Finchera. Była pewna, że to ten jedyny do momentu, gdy padło ważne pytanie...

"Brad był moją wielką miłością"

Poznali się dokładnie w 1995 roku. Między dwójką aktorów szybko zaiskrzyło. - Odwzajemnione "szaleńcze" uczucie prysło, gdy się okazało, że posiadają inne priorytety. Pitt chciał się już ustatkować, wziąć ślub. Paltrow, mimo uczucia, jakim darzyła wybranka, nie była gotowa na ten etap.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Para rozstała się w 1997 roku. Chwilę później Gwyneth nawiązała bliższą znajomość z Benem Affleckiem. Jednak i ta relacja nie przetrwała zbyt długo.

"Z Bradem w łóżku było tak, jak z miłością twojego życia, a Ben jest niezwykle sprawny technicznie" - wyjawiła prowadzącej podcast "Call Her Daddy".

W tej samej rozmowie podkreśliła, że zarówno z Bradem, jak i Benem, nadal łączy ją przyjaźń.

Poznała go za kulisami. Pobrali się rok później

W 2002 roku na drodze Gwyneth Paltrow pojawił się Chris Martin, członek zespołu Coldplay. Wydawało się, że to właśnie z muzykiem będzie iść przez życie. W 2003 roku para wzięła ślub. Doczekała się też dwojga dzieci: córki Apple oraz syna Mosesa. To był trudny czas w życiu aktorki, która mierzyła się z depresją poporodową. Ówczesny mąż nagrywał kolejne hity i jeździł po całym świecie wraz z zespołem. W tamtym czasie aktorka skupiła się na dzieciach i walce z chorobą.

Niestety i ten związek Paltrow nie przetrwał próby czasu - oficjalne rozstanie miało miejsce w 2016 roku. Dwa lata później Gwyneth ponownie wyszła za mąż, tym razem za filmowca Bradleya Douglasa Falchuka. Do dziś są małżeństwem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta