Blisko ludziTo była wielka miłość. Wiadomość o rozstaniu zaskoczyła fanów

To była wielka miłość. Wiadomość o rozstaniu zaskoczyła fanów

Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król
Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
15.03.2022 18:27, aktualizacja: 18.03.2022 09:06

Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Adam Król byli ze sobą ładnych parę lat. W pewnym momencie para planowała nawet ślub. Nagle pojawiła się informacja, że drogi aktorki i tancerza rozeszły się. Jak wyglądała historia ich związku?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par show-biznesu. Oboje bardzo bronili swojej prywatności, co często stawało się powodem powstawania wielu plotek. Kiedy ostatecznie, praktycznie tuż przed ślubem, ich drogi się rozeszły, nikt nie ukrywał zaskoczenia.

Poznali się w jednym z warszawskich klubów

W wywiadach Marta Żmuda-Trzebiatowska wspominała, że Adam zaproponował jej drinka. Próbował tyle razy, że Marta złamała się i przystała na propozycję. W końcu wymienili się numerami telefonów. Przyszła aktorka była jeszcze wówczas studentką szkoły teatralnej. Starszy o 12 lat Król miał już natomiast za sobą sporo tanecznych sukcesów.

W miarę poznawania się okazało, iż dwójkę łączy wiele wspólnych tematów. Choć Żmuda-Trzebiatowska podchodziła do związku bardzo ostrożnie, uczucie było silniejsze. W międzyczasie kariera Marty nabierała tempa. Wkrótce dwójka zakochanych zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach. Później postanowili razem zamieszkać. W 2008 roku Żmuda-Trzebiatowska dostała zaproszenie do "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie jej partnerem został... Adam. Zajęli trzecie miejsce.

Media zaczęły spekulować

Znana para bardzo chroniła swojej prywatności, a media szukały punktu zaczepienia. Pierwsze informacje o tym, że nad ich związkiem pojawiły się ciemne chmury, obiegły portale plotkarskie w 2010 roku. Aktorka zaprzeczała jednak, że mają jakiekolwiek odzwierciedlenie w ich życiu. Rok później Marta przyznała, że zarówno ona sama, jak i jej partner mają wyjątkowo żywiołowy temperament, co czasem prowadzi do mało poważnych spięć. Jednak szczególnie zastanawiające były poniższe słowa.

- Z Adamem to już nieaktualne. Nie planuję ślubu na pewno. W ogóle! Nawet w przyszłości. Nie mam z kim go wziąć. Nie ma takiej osoby u mojego boku - miała powiedzieć aktorka podczas jednego z wywiadów.

Kilkanaście miesięcy po tym wyznaniu na jaw wyszło, że Żmuda-Trzebiatowska i Król rozstali się. Żadne z nich jednak nie powiedziało, co było konkretnym powodem. Aktorka zapytana o zakończenie związku odpowiadała wymijająco.

- Uprawiam zdrowy egoizm. Wcześniej zawsze byłam dla kogoś. Po latach nadszedł czas, by wreszcie zadbać o siebie. Powoli odkrywam siebie - wyznała niegdyś w "Grazii".

Dziś Marta Żmuda-Trzebiatowska jest szczęśliwą żoną Kamila Kuli i matką dwójki dzieci.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!