GwiazdyTo jego widziano u boku Katarzyny Cichopek. Trafi do śniadaniówki

To jego widziano u boku Katarzyny Cichopek. Trafi do śniadaniówki

Jonatan Kilczewski rozpoczyna przygodę z programem śniadaniowym
Jonatan Kilczewski rozpoczyna przygodę z programem śniadaniowym
Źródło zdjęć: © Instagram
28.09.2022 10:19, aktualizacja: 28.09.2022 11:36

Najpierw stopniowo pojawiał się w towarzystwie Katarzyny Cichopek, czym wzbudzał niemałe emocje. Chwilę później ujawniono, że poprowadzi z nią wspólnie program, w którym będą odmieniać wnętrza mieszkań widzów. Jonatan Kilczewski zaczyna robić karierę w telewizji, a teraz rozpoczyna także swoją przygodę z programem śniadaniowym.

Jonatan Kilczewski to nazwisko, które pojawiło się w mediach dość niedawno. Wszystko za sprawą Katarzyny Cichopek, z którą architekt współprowadzi program "Operacja aranżacja". Para wspólnie przeprowadza metamorfozy mieszkań, nie ukrywając przy tym, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Tworzą naprawdę wyjątkowo zgrany duet.

Jonatan Kilczewski rozpoczyna pracę w "śniadaniówce"

Choć "Operacja aranżacja" emitowana jest od niedługiego czasu, Jonatan Kilczewski już rozpoczyna nową pracę. Biorąc przykład z Katarzyny Cichopek, która jest zarówno aktorką, prezenterką, jak i (za chwilę) także jurorką programu tanecznego, mężczyzna pojawi się w jednej ze "śniadaniówek". Poinformował o tym w relacji na Instagramie.

"Chciałem oficjalnie was zaprosić do oglądania i przy okazji się pochwalić. Jutro zaczynam swoją przygodę z 'Pytanie na śniadanie'. Po godzinie 10 pokażę wam jesienne dekoracje" - możemy przeczytać na InstaStory Kilczewskiego.

Jonatan Kilczewski rozpoczyna pracę w "śniadaniówce"
Jonatan Kilczewski rozpoczyna pracę w "śniadaniówce"© Instagram

Jonatan Kilczewski - nowa gwiazda TVP?

Jonatan Kilczewski występował wcześniej w roli eksperta w programach "Dzień Dobry TVN" czy "Patent na dom". Teraz (jak widać) rozpoczyna karierę w Telewizji Polskiej. W kilku postach na Instagramie wyznał, że spełnia kolejne marzenia, związane nie tylko z telewizją, ale również pasją, jaką jest architektura.

"To olbrzymie wyzwanie pod wieloma względami, dlatego jestem bardzo wdzięczny za tak liczne zaangażowanie firm, które pomagają nam przy realizacji, moim ekipom i oczywiście Katarzynie Cichopek - lepszej osoby do pracy nie mogłem sobie wymarzyć" - czytamy w jednym z wpisów Jonatana Kilczewskiego w mediach społecznościowych.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.