GwiazdyTo już oficjalnie. Adele zdradziła datę premiery nowego singla

To już oficjalnie. Adele zdradziła datę premiery nowego singla

Adele wraca do muzyki po sześciu latach
Adele wraca do muzyki po sześciu latach
Źródło zdjęć: © Getty Images | NBC
05.10.2021 18:33, aktualizacja: 08.03.2022 16:03

O wielkim powrocie Adele mówi się już od dawna. Przez ostatnie sześć lat artystka nie wydała żadnego nowego utworu. Dlatego fani wokalistki są tym bardziej zachwyceni oficjalną informacją na temat najnowszego singla. Adele zdradziła datę premiery oraz tytuł.

Premiera ostatniej płyty Adele miała miejsce w listopadzie 2015 roku. Od tego czasu fani artystki z utęsknieniem wyczekują na jakiekolwiek nowe materiały w jej wykonaniu. O powrocie Adele do świata muzyki spekuluje się już od dawna. Wszyscy byli przekonani, że wokalistka zaprezentuje nowy kawałek podczas prowadzenia "Saturday Night Live" w zeszłym roku. Jednak nic takiego nie nastąpiło. W jeden ze skeczy satyrycznego programu wplotła jedynie swoje stare hity. 

Adele ujawniła datę premiery nowego singla 

Teraz wszystkie oczekiwania odnośnie do wielkiego powrotu Adele na scenę muzyczną wreszcie się spełniły. Na swoim instagramowym profilu artystka opublikowała krótką zapowiedź nowego singla pt. "Easy On Me", którego premiera odbędzie się 15 października. W udostępnionym czarno-białym fragmencie teledysku widać, jak wokalistka jedzie samochodem, a prędkość pojazdu sprawia, że przez jego okna wylatują kartki z nutami.  

Czy fani doczekają się płyty? 

W ostatnim czasie na billboardach na całym świecie zaczęła pojawiać się liczba 30. Fani Adele podejrzewają, że taką nazwę otrzyma nowa płyta artystki, którą promować będzie dostępny wkrótce kawałek "Easy On Me". Przypuszczenia te nie są bezpodstawne, ponieważ poprzednie krążki wokalistki to "25", "21" oraz "19". Jednak dwa lata temu, podczas "Carpool Karaoke" z Jamesem Cordenem, Adele powiedziała, że chce poprzestać na tej trylogii, a tytuł następnej płyty nie będzie miał nic wspólnego z jej wiekiem. 

W ostatnim czasie o Adele było głośno nie za sprawą jej muzycznych osiągnięć, lecz w związku z prywatnym życiem gwiazdy. W mediach bardzo dużo mówiło się o jej ogromnym spadku wagi. Najnowszą informacją jest również potwierdzony oficjalnie we wrześniu związek Adele z agentem sportowym Richem Paulem. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta