UrodaTo ona zastąpiła Annę Wendzikowską w "DDTVN". Teraz przeszła niemałą metamorfozę

To ona zastąpiła Annę Wendzikowską w "DDTVN". Teraz przeszła niemałą metamorfozę

Anna Tatarska przeszła metamorfozę
Anna Tatarska przeszła metamorfozę

07.10.2022 13:05, aktual.: 07.10.2022 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Tatarska w redakcji "Dzień Dobry TVN" przejęła dotychczasowe obowiązki Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka, która teraz regularnie pojawia się na antenie, postanowiła nie tyle odświeżyć fryzurę, co zupełnie ją odmienić. Jednak ta metamorfoza może nie należeć do udanych.

Anna Wendzikowska 15 lat swojej zawodowej kariery spędziła w redakcji "Dzień Dobry TVN", przeprowadzając wywiady z gwiazdami Hollywood i opowiadając o filmach, które poruszyły widzów na całym świecie. W sierpniu zrezygnowała z dotychczasowej pracy, a jej miejsce zajęła Anna Tatarska, która współpracuje również z Radiem Chili Zet oraz polską edycją magazynu "Vogue".

Anna Tatarska zareagowała na atak Anny Wendzikowskiej

Nie obeszło się jednak bez zgrzytów i słownej przepychanki. Wendzikowska nadmieniła, że to właśnie Tatarska była jedną z osób, przez które odeszła z "Dzień Dobry TVN". Doceniła jej profesjonalizm, ale jednocześnie zarzuciła nielojalność. Doczekała się odpowiedzi na swoje oskarżenia. 

"Długo już pracuję w mediach i wiem, że w dzisiejszych czasach o tym, kto ma rację, rozstrzyga liczba followersów, bez względu na to, jaka jest prawda (…). Także w tej potyczce jestem z góry skazana na porażkę. Komentowanie całej sytuacji wydaje mi się jałowe – może tylko doprowadzić do niepotrzebnej eskalacji" – stwierdziła Anna Tatarska. 

Anna Tatarska w nowej fryzurze

Anna Tatarska w ostatnim czasie nie tylko odmieniła swoje życie zawodowe, ale również fryzurę. Dotychczas miała zawsze zaczesane na bok, blond włosy o ciepłym odcieniu, sięgające linii podbródka. Dziennikarka zdecydowała się na diametralną zmianę, bowiem udała się do znanej stylistki, która obcięła jej zaokrągloną grzywkę. Niestety nowa fryzura optycznie poszerza twarz Tatarskiej, więc nie jesteśmy przekonane, czy to był dobry wybór. Najważniejsze jednak, by to posiadaczka grzywki była z niej w 100 proc. zadowolona.

Anna Tatarska zdecydowała się na fryzjerską metamorfozę
Anna Tatarska zdecydowała się na fryzjerską metamorfozę
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)