Blisko ludziTo zdjęcie odmieniło jej życie. "W końcu czuję się wolna"

To zdjęcie odmieniło jej życie. "W końcu czuję się wolna"

Ten komentarz zmienił życie Kristen
Ten komentarz zmienił życie Kristen
Źródło zdjęć: © Instagram | 1motherblogger

27.06.2022 18:11, aktual.: 28.06.2022 11:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kirsten Bosly mieszka w Australii. Kobieta latami miała wiele kompleksów, przez które nie potrafiła cieszyć się wspólnymi chwilami z bliskimi. Jeden, przypadkowo przeczytany wpis na Facebooku zupełnie odmienił jej podejście. Kobieta odważyła się wyjść ze swojej strefy komfortu. Dzięki całemu zajściu nauczyła się kochać siebie.

Kirsten Bosly mieszka z rodziną praktycznie tuż przy plaży. Przez kompleksy spędzanie czasu z bliskimi w tym pięknym miejscu było dla niej wyjątkowo trudne. Po latach unikania pokazywania się w stroju kąpielowym powiedziała sobie dość. Całą historię opisała na blogu, zamieszczając zdjęcie ze zwycięskiej wyprawy. A wszystko stało się pod wpływem impulsu, jaki poczuła, czytając wypowiedź czytelnika swojego bloga.

Miała ogromne kompleksy. Ten komentarz zmienił jej sposób myślenia

Kristen już wcześniej pisała na swoim blogu o tym, że nie robi zdjęć z własnymi dziećmi, ponieważ wstydzi się tego z powodu nadwagi. Jedna z osób, które obserwują bloga kobiety, postanowiła skomentować ten wpis i uświadomić Kristen, że przez lęk kobietę omija wiele wspólnych aktywności z najmłodszymi.

"Rób zdjęcia ze swoimi dziećmi, bo kiedy odejdziesz, to fotografie będą wszystkim, co im zostało" - miała brzmieć wypowiedź, która skłoniła Kristen do walki z własnymi słabościami.

Kobieta stwierdziła, że autor powyższych słów ma całkowitą rację. Postanowiła wówczas zrobić coś, czego obawiała się od lat. Po przełamaniu się, poczuła, jak ogarnia ją radość.

"Jestem już zmęczona wstydzeniem się własnego ciała"

We wpisie na Facebooku, który szybko stał się niezwykle popularny w sieci, Kristen przyznała, że wyjście na plażę w stroju kąpielowym i zrobienie zdjęcia było niezwykle wyzwalającym doświadczeniem. Sytuacja pokazała jej, że jest w stanie walczyć ze swoimi lękami i na nowo odnaleźć zgubioną pewność siebie.

"Odpuściłam nienawiść i niechęć do tego ciała i postanowiłam cieszyć się takim, jakie jest. To moje ciało. To ja" - stwierdziła na początku.

Z dalszej części postu dowiadujemy się, że poprosiła męża, aby zrobił jej zdjęcie razem z dziećmi. Chciała, by jej pociechy pamiętały, że wspólnie spędzali szczęśliwe chwile.

"Razem z cellulitem i wszystkimi niedoskonałościami. Nie ukrywając niczego. Bez spodni, nieowinięta w chusty czy ręcznik. Bez filtrów. Prawdziwa ja. I wiecie co? Nie wstydzę się. Naprawdę. Patrzę na to zdjęcie i wszystko, co widzę, to fakt, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi i to jest niesamowite. W końcu czuję się wolna" - wyznała 41-latka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (74)
Zobacz także