GwiazdyTomasz Kammel pokazał stare zdjęcie z Anną Lewandowską. Zrobili je w 2012 roku

Tomasz Kammel pokazał stare zdjęcie z Anną Lewandowską. Zrobili je w 2012 roku

Tomasz Kammel
Tomasz Kammel
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
25.08.2020 09:47

Tomasz Kammel podobnie jak wielu innych celebrytów cieszył się z ostatniego sukcesu Roberta Lewandowskiego. Z tej okazji odnalazł archiwalne zdjęcie z Anną Lewandowską.

Zwycięstwo Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów ucieszyło nie tylko Niemców, ale również rzesze Polaków, którzy kibicują grającemu w zespole Robertowi Lewandowskiemu.

Tomasz Kammel na zdjęciu z Anną Lewandowską

Do tego grona zalicza się Tomasz Kammel. Dziennikarz opublikował post tuż po zakończeniu meczu, ale również jeszcze przed jego startem znalazł perełkę w swoim archiwum, którą podzielił się z fanami.

Mowa o jednym z pierwszych zdjęć, które zrobił sobie z Anną Lewandowską. Fotografię zrobiono w trakcie nagrań do programu "Pytanie na Śniadanie", którego gościem była Anna Lewandowska.

Osiem lat temu żona Roberta Lewandowskiego nie była jeszcze tak popularna jak dzisiaj i jeśli Polacy ją kojarzyli, to wyłącznie ci, którzy śledzili jej dokonania sportowe. W programie pojawiła się w stroju do karate i poruszała właśnie ten temat. Nie da się ukryć, że wyglądała trochę inaczej niż obecnie.

Internauci niejednokrotnie żartowali, że Tomasz Kammel przypomina Roberta Lewandowskiego. Dziennikarz wykorzystał ten fakt i napisał pod fotografią. "Zarówno na wczorajszym jak i na dzisiejszym zdjęciu nie było i nie ma Roberta Lewandowskiego" - czytamy.