GwiazdyTomasz Karolak złamał serca wielu kobiet. Bez tej jednej nie może jednak żyć

Tomasz Karolak złamał serca wielu kobiet. Bez tej jednej nie może jednak żyć

Tomasz Karolak złamał serca wielu kobiet
Tomasz Karolak złamał serca wielu kobiet
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
21.06.2022 21:43

Jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce jest z pewnością ulubieńcem kobiecych gwiazd. Wiąże się z nim zarówno sporo romansów, jak i rozstań, mniej lub bardziej bolesnych. Od 2006 roku wspomina się jednak co pewien czas jego związek z Violettą Kołakowską. Jak dokładnie wyglądają ich relacje?

21 czerwca 2022 roku Tomasz Karolak, ulubieniec polskiej publiczności, kończy 51 lat. Aktor, piosenkarz i założyciel warszawskiego Teatru IMKA osiągnął w swoim życiu wiele. Wciąż występuje w najpopularniejszych produkcjach i spełnia się jako ojciec dwójki dzieci: Leny i Leona, które są owocem miłości jego oraz modelki Violetty Kołakowskiej.

Historia miłości Violetty Kołakowskiej i Tomasza Karolaka

Mimo tego, że Tomasz Karolak jest daleki od deklarowania komuś wiecznej miłości, od 2006 roku jego serce, można tak stwierdzić, należy do Violetty Kołakowskiej. Para ma za sobą wiele trudnych momentów, rozstań i powrotów, ale wciąż chętnie do siebie wraca.

– Różnica między mną a Violką polega na tym, że jej ciężko jest zrozumieć, na obecnym etapie bycia młodą matką, że człowiekowi do życia potrzebna jest pewna metafizyka. Wyjazd w góry czy do klasztoru sprawia, że mam lepszy stosunek do świata – mówił Tomasz Karolak kilka lat temu.

Jakiś czas temu zdecydował się podjąć jednak ważny krok, a w odpowiedzi usłyszał "tak". Czy planuje po zaręczynach poślubić Kołakowską? To się z pewnością okaże.

Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska
Tomasz Karolak i Violetta Kołakowska © AKPA | AKPA

Kobiety Tomasza Karolaka

Przed i pomiędzy rozstaniami z dzisiejszą narzeczoną, Tomasz Karolak wiązał się jednak z innymi kobietami – w większości popularnymi w Polsce aktorkami. Jego serce zdobyły m.in. Ilona Ostrowska, która porzuciła go dla późniejszego męża Jacka Borcucha oraz Magdalena Boczarska, którą prawdopodobnie zostawił właśnie dla Violetty Kołakowskiej. Według doniesień, był też związany z Magdaleną Lamparską, która nigdy tego nie potwierdziła i z Magdą Malicką, z którą chętnie pozował do zdjęć na eventach.

Tomasz Karolak i Magdalena Boczarska
Tomasz Karolak i Magdalena Boczarska © AKPA | AKPA
Tomasz Karolak i Magdalena Malicka
Tomasz Karolak i Magdalena Malicka © East News | Artur Zawadzki/REPORTER

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.