Trwa ładowanie...

Trudne relacje Anny Samusionek z córką. Po latach odbudowały więź

Wiele lat temu Anna Samusionek była na ustach wszystkich mediów w kraju. Szczegółowo opisywano w tamtym czasie burzliwy rozwód aktorki z biznesmenem Krzysztofem Zuberem. Byli małżeństwem jedynie przez 3 lata i po rozstaniu wyciągali na światło dzienne szczegóły z życia prywatnego. Walczyli także o opiekę nad córką Angeliką.

Anna Samusionek długo walczyła o kontakt z córką.Anna Samusionek długo walczyła o kontakt z córką.Źródło: AKPA
d11wfxu
d11wfxu

Aktorka rozwiodła się bez orzekania o winie i wydawało się, że cała sprawa została polubownie zakończona. Jedna byli małżonkowie wciąż nie potrafili porozumieć się w sprawie opieki nad ich wtedy jeszcze małoletnią córką. Nie zamierzali także uczęszczać na terapię, która mogłaby rozwiązać ich problemy. W późniejszym czasie doszło do wręcz dramatycznych wydarzeń.

Samusionek odbudowała relację z córką

Córka Anny Samusionek trafiła do domu dziecka w 2013 roku, po tym, jak uciekła od matki do ojca (wcześniej sąd odebrał mu prawa rodzicielskie). Sprawa znowu trafiła na wokandę, a historia aktorki ponownie była tematem numer jeden w polskich mediach. Samusionek pojawiła się także w programie "Uwaga", w którym ze szczegółami opisała swoje życie u boku Krzysztofa Zubera.

d11wfxu

Jak przekonywała aktorka, jej mąż stosował wobec niej przemoc fizyczną i ekonomiczną. Niedługo po opublikowaniu materiału, Zuber wystosował specjalne oświadczenie, w którym zapewnił, że słowa byłej żony są bezpodstawne i wyssane z palca. Dodatkowo wspomniał, że Samusionek zależało na zdobyciu pieniędzy.

Po długiej walce sądowej okazało się, że Angelika woli mieszkać na stałe z ojcem. Decyzją sądu dziewczynka w 2015 roku zamieszkała z Krzysztofem Zuberem. Sprawa przycichła, a Samusionek za wszelką cenę chciała odbudować relację z jedynym dzieckiem. Na szczęście zarówno aktorka, jak i Angelika odnalazły nić porozumienia – w końcu zaczęły się dogadywać.

Samusionek regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia z córką, a na dodatek Angelika nosi jej nazwisko. W październiku 2020 roku, aktorka zamieściła wpis, w którym zaznaczyła, że jej pociecha skończyła 18 lat. "To chyba najdziwniejszy dzień w życiu rodzica, matki... Gdy twoje dziecko formalnie przestaje być dzieckiem... A ty wciąż masz poczucie, że to słodkie, kochane... maleństwo" - napisała wówczas Samusionek.

d11wfxu

Obserwując zdjęcia na profilach obu pań można zauważyć, że poszły w niepamięć bolesne wspomnienia i nareszcie mogą cieszyć się wspólnymi chwilami.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Dr Tomasz Karauda o niewydolności służby zdrowia

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d11wfxu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11wfxu