Qaqwqwrqw

Trudne relacje Meghan z królową? Amerykańskie media donoszą o prawdziwej nienawiści

"Elżbieta II nie może znieść Meghan, dlatego wysyła ją do Afryki" - to wątpliwa pogłoska podawana przez amerykańskie media, która zszokowała fanów rodziny królewskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa chce pozbyć się Meghan z pałacu
Królowa chce pozbyć się Meghan z pałacu (East News, Fot: REX Shutterstock)
Qaqwqwrqw

Pod koniec maja magazyn The Globe podał informacje dotyczące trudnych relacji Meghan i królowej. Według czasopisma Elżbieta II jest "absolutnie oburzona" i uważa żonę Harrego za pozbawioną klasy "divę", której jedynym celem jest wypromowanie własnej osoby i szukanie okazji do zrobienia sobie reklamy.

Informatorem czasopisma miała być wysoko postawiona osoba obracająca się w kręgach rodziny królewskiej.

"Elżbieta II wierzy, że Meghan to kompletna katastrofa" - cytuje informatora The Globe.

Qaqwqwrqw

Natychmiast po publikacji czasopisma, podobne doniesienia pojawiły się w szeregu innych tytułów prasowych, które powołując się na rozmowy z "tajemniczymi informatorami" pisały o nienawiści między dwoma kobietami.

Jednak agraniczne media idą w swoich spekulacjach dalej - poinformowały o przebiegłym planie królowej Elżbiety, który ma dotyczyć wysłania młodej rodziny do Afryki. Pod koniec kwietnia podano oficjalną informacje, że Meghan, Harry oraz ich nowo narodzone dziecko w przyszłym roku planują wycieczkę po Afryce. Wraz z tą informacją pojawiły się plotki dotyczące planów pary odnośnie zamieszkania tam na stałe. Natychmiast połączona obie informacje, tworząc teorie dotyczącą próby pozbycia się młodej rodziny z Wielkiej Brytanii.

Zobacz też: Mieszkają na dwóch końcach świata, nigdy wcześniej się nie spotkały. Ich DNA jest zgodne w 100 proc.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oprac.: Marianna Fijewska

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw