Blisko ludziTworzą związkowe trio. Internauci piszą im, że "rujnują sobie życie"

Tworzą związkowe trio. Internauci piszą im, że "rujnują sobie życie"

Trio z Tindera
Trio z Tindera
Źródło zdjęć: © East News

08.12.2021 15:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rebeca, Marty i Natasha tworzą związek. Poznali się przez internet i szybko się zorientowali, że ich relacja to coś więcej niż seks. O decyzji, by stworzyć rodzinę, poinformowali bliskich. Co ciekawe, ci przychylnie podeszli do sprawy.

Poliamoria polega na zaangażowaniu się w długotrwałe, emocjonalne związki z dwoma lub więcej osobami. Każda z takich relacji opiera się na dobrej komunikacji, uczciwości i kompromisie. Nie należy przy tym mylić poliamorii z seksem grupowym. Nie jest to typowy swinging lub sposób na seks bez zobowiązań. Przykładem takiego związku jest relacja Rebecci, Natashy i Marty'ego.

Powiększony ślub

Ta trójka spotyka się od około roku. Wiele osób sugerowało im, że rujnują sobie życie. Słyszeli, że nie będą szczęśliwi w układzie, w którym związek tworzą nie dwie, a trzy osoby, że pojawi się u nich zazdrość i zawiść.

Aktualnie nic takiego się nie dzieje, a wspomniana trójka wzięła nawet powiększony ślub. Jak do tego doszło? Otóż Mary i Natasha byli parą od 6 lat, kiedy na ich drodze pojawiła się Rebecca. Planowali się pobrać, ale w zaistniałej sytuacji, nie wiedzieli czy uwzględnić podczas uroczystości nowe ogniwo ich związku. Zdecydowali, że Rebecca powinna być gościem honorowym podczas ślubu.

Tworzą związek
Tworzą związek© East News | mediadrumworld.com/@party_of_thr

Tak też się stało. Co więcej, gdy trio jeździło do rodziny w celu poinformowania o swoim związku, bliscy podeszli do ich układu z otwartym sercem i akceptacją. Niemniej, nietolerancyjne wpisy dostawali od swoich obserwatorów na Instagramie. Ci zarzucali kochankom, że ich relacja to nic innego, jak przelotny romans.

Poliamoria – czym jest

Jak pisze WP Zdrowie, poliamoria rządzi się swoimi prawami. Aby związek miał szansę przetrwać, nie może być w nim zazdrości i zaborczości. Jeżeli ktoś z natury jest chorobliwie czy przesadnie zazdrosny o partnera, nie powinien się angażować w taki układ.

Oprócz tego niezwykle istotna jest również dobra komunikacja. Wszystkie zmiany w związku powinny być dokładnie omówione. Nieodłącznym elementem poliamorii jest także lojalność oraz dawanie sobie emocjonalnego wsparcia.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (62)
Zobacz także