Blisko ludziUdostępniła zdjęcie pokoju syna. Nie sprzątał tam od 2 tygodni. "Mam być dalej twardzielką czy wkroczyć?"

Udostępniła zdjęcie pokoju syna. Nie sprzątał tam od 2 tygodni. "Mam być dalej twardzielką czy wkroczyć?"

Udostępniła zdjęcie pokoju syna
Udostępniła zdjęcie pokoju syna
Źródło zdjęć: © Twitter | @AgnieszkaPaczk3
Aleksandra Lewandowska
04.12.2021 14:45

Jedna z użytkowniczek Twittera udostępniła na swoim profilu zdjęcie pokoju syna, którego nie sprzątał od dwóch tygodni. Zapytała internautów czy powinna w końcu zwrócić mu na to uwagę i zastosować konkretne kroki czy odpuścić i być cierpliwą, aż sam coś zrobi. Jej post zebrał prawie 1000 komentarzy.

Choć największe zainteresowanie wzbudzają teraz wśród internautów platformy takie jak Facebook czy Instagram, okazuje się, że nie mniejsze także Twitter, na którym pojawiają się posty zdobywające tysiące komentarzy. Jednym z nich jest ten, który udostępniła na swoim profilu Agnieszka, która pokazała, jak wygląda obecnie pokój jej syna, którego chłopak nie sprzątał od dwóch tygodni.

Udostępniła zdjęcie pokoju syna

- Nie mam już siły i odpuściłam młodemu domowe żarcie, którego odmawiał, sprzątanie pokoju i inne różne takie historie. Na zdjęciu efekt po 2 tygodniach. Mam być dalej twardzielką czy wkroczyć i zrobić tumanowi porządek, i przy okazji awanturę? - napisała pod opublikowanym na Twitterze zdjęciem.

Użytkowniczka platformy, jak zresztą widać, jest wyjątkowo wytrzymałą mamą, bo zapewne niewiele z nich by wytrzymało widok takiego bałaganu w pokoju dziecka. Postawiła sobie jednak pytanie, czy faktycznie dobrze robi, nie zwracając synowi uwagi.

Internauci komentują

Post internautki zdobył już prawie 1000 komentarzy, w których inni użytkownicy Twittera, w tym także ci, którzy są rodzicami, dzielili się z nią swoimi radami i sposobami na to, jak oni sobie radzą z dziećmi i ich bałaganem w pokojach.

"Nigdy w życiu nie sprzątać. Skąd tak absurdalny pomysł. Chce pani zrobić piekło z życia jego przyszłej żonie? Przestać mu prać i wyłączyć wi-fi. Gdy posprząta dostanie hasło. Wyznaczyć stałe obowiązki domowe stanowiące wkład w życie wszystkich. I zacząć uczyć gotować" - czytamy w jednym z komentarzy.

"Bez awantury, polecam zaprosić jego koleżanki i kolegów, zamówić jeszcze coś do jedzenia, jak się wstydu przed rówieśnikami naje, to coś zrozumie. Teraz on się z panią siłuje, kto dłużej wytrzyma, niech pani tego nie sprząta, mama nie może być traktowana jak sprzątaczka" - brzmi inny.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta