Trwa ładowanie...
urodziny

Urodziny w czasach pandemii. Rozczulające nagranie nowojorskiej rodziny

Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła stan pandemii koronawirusa. Kontakty międzyludzkie są ograniczone, a wiele starszych osób pozostało osamotnionych. Pewna nowojorska rodzina nie zapomniała jednak o 95. urodzinach babci i przygotowała jej niespodziankę.

Share
Urodziny w czasach pandemii. Rozczulające nagranie nowojorskiej rodziny
Źródło: iStock.com
d1p33zn

Przez koronawirusa nowojorska rodzina nie mogła wyprawić urodzin ukochanej babci, więc złożyli jej życzenia z zachowaniem bezpiecznej odległości. Sara Byrne, wnuczka 95-letniej Kathleen Byrne, udostępniła na swoim profilu na Instagramie nagranie z tego wydarzenia. Zaśpiewali kobiecie "sto lat" oraz przygotowali balony i napis: "Happy birthday". "Musieliśmy zachować dystans, ale nie mogliśmy nie zobaczyć naszej najlepszej dziewczyny w jej urodziny! Sto lat babciu, bardzo cię kochamy" - oznajmiła Sara.

Z raportu CNN wynika, że Kathleen Byrne ma 22 wnuków i 29 prawnuków. W wywiadzie dla CNN Sara Byrne powiedziała, że babcia była wzruszona, gdy zobaczyła najbliższych. "Zrobiła tak wiele dla naszej rodziny i jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że ją mamy, szczególnie w tym szalonym czasie, przez który przechodzi nasz świat" - wyjaśniła.

Koronawirus ogranicza kontakty międzyludzkie

Podczas pandemii wszelakie uroczystości są odwoływane. Od wesel po urodziny. Nikt nie chce narażać swoich najbliższych, zwłaszcza osób starszych. Nowojorska rodzina wyszła naprzeciw koronawirusowi i wymyśliła wspaniałą alternatywę, by nie narażać życia oraz zdrowia swojej krewnej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

d1p33zn

Podziel się opinią

Share
d1p33zn
d1p33zn