GwiazdyUrszula Dudziak wystąpi w ramach "Domu Kultury Victoria"

Urszula Dudziak wystąpi w ramach "Domu Kultury Victoria"

Urszula Dudziak wystąpi w ramach "Domu Kultury Victoria"
Źródło zdjęć: © AKPA
23.01.2015 09:39

Każdy z jej koncertów to spotkanie z pełnymi humoru, dystansu do świata i siebie samej historiami, spotkanie z muzyką, która zawojowała świat.

"DOM KULTURY VICTORIA" to cykl spotkań muzycznych, które będą odbywać w sali koncertowej hotelu Victoria. Wśród gwiazd, które już potwierdziły swoją obecność na spotkaniach są m.in. Urszula Dudziak, Maciej Maleńczuk, Kazik & kwartet ProForma, Raz Dwa Trzy, Czerwone Gitary.

Najbliższy koncert z tego cyklu odbędzie się 26 stycznia o godz. 20 w Warszawie. Wystąpi Urszula Dudziak.
To czołowa postać współczesnej wokalistyki. Występowała i nagrywała wspólnie z takimi sławami, jak m.in. Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Jaco Pastorius, Ron Carter, Michael Brecker, Flora Purim, Nina Simone, Carmen McRae, Dee Dee Bridgewater, Sting czy Lionel Hampton.

Niezwykła osobowość, z jeszcze bardziej niezwykłą historią, niecodzienną skalą głosu, swobodą i perfekcją intonacji oraz oryginalną techniką wokalną, które pozwoliły Jej zyskać opinię artystki niezwykle oryginalnej i kreatywnej.

Każdy z jej koncertów to spotkanie z pełnymi humoru, dystansu do świata i siebie samej historiami, spotkanie z muzyką, która zawojowała świat.

Sprzedaż biletów w sieci Eventim, bileteriach Empik oraz sieci sklepów Media Markt i Saturn.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także