Trwa ładowanie...

USA. Zgwałcił ją i zabił. Jej krzyki, a potem śmierć się nagrały

Porażająca zbrodnia w USA – młoda kobieta została prawdopodobnie zgwałcona i zamordowana. Kamery nie uchwyciły obrazu, ale za to zachował się dźwięk. "Proszę, nie gwałć mnie! Nie rób mi krzywdy!" – krzyczała rozpaczliwie.
Share
Kaitlyn Barron
Kaitlyn BarronŹródło: Materiały prasowe
d4hvd9s

Nazywała się Kaitlyn Barron. Pochodziła z San Antonio w Teksasie i miała tylko 23 lata. 27 września około 4:30 nad ranem widziano ją po raz ostatni. Szła w kierunku parkingu w Salt Lake City (stan Utah). Za nią podążał mężczyzna niosący deskorolkę. Za moment znikają z pola widzenia. Nic więcej nie widać. Ale słychać.

Morderstwo w Salt Lake City

"Proszę, nie rób mi krzywdy!", "Błagam, nie gwałć mnie!" – tak błagała swojego oprawcę o życie i o to, by zostawił ją w spokoju. Nie zostawił. Krzyki trwają tylko chwilę, ale są przeszywające. Dziennikarze "The Salt Lake Tribune" przesłuchali taśmy do końca i donoszą, że są tam jeszcze inne dźwięki: "uderzeń /trzasków". Policja założyła, że zabójca i prawdopodobny gwałciciel Kaitlyn bił ją po głowie dużym kamieniem. Znaleziono go na miejscu zbrodni. Był cały pokryty krwią.

d4hvd9s

Funkcjonariusze odkryli ciało częściowo ubranej ofiary po wschodzie słońca. "Została zidentyfikowana" – podała lokalna prasa. W oświadczeniu policji czytamy, że 23-latkę dotkliwie pobito i że "mogła być zgwałcona".

Oprawca – czyli mężczyzna, który niósł deskorolkę – był widziany, gdy opuszczał teren parkingu chwilę po 5 rano. Potwierdza to nagranie z monitoringu. Kolejne wskazały, dokąd się udał – jego celem był ośrodek dla bezdomnych Men’s Homeless Resource Center. Został aresztowany.

Jego personalia podano do wiadomości publicznej – Jovanie Silva usłyszał zarzut morderstwa. Obecnie przebywa w więzieniu hrabstwa Salt Lake bez możliwości wyjścia za kaucją. Nie wiadomo, czy ma adwokata. Dowiadujemy się za to, że odmówił składania zeznań. Nie jest jasne, czy znał Kaitlyn Barron.

 Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Siłaczki. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4hvd9s

Podziel się opinią

Share
d4hvd9s
d4hvd9s