Blisko ludziUsłyszała, że jej nogi są "pełne dziur". Wyda prawie 50 tys. zł, żeby pozbyć się cellulitu

Usłyszała, że jej nogi są "pełne dziur". Wyda prawie 50 tys. zł, żeby pozbyć się cellulitu

Wyda prawie 50 tys. zł, żeby pozbyć się cellulitu
Wyda prawie 50 tys. zł, żeby pozbyć się cellulitu
Źródło zdjęć: © Instagram
06.07.2022 13:12

Brazylijska influencerka Débora Porto od lat zmaga się z krytyką dotyczącą swojego ciała. Mimo tego, że uwielbia swoje krągłości, nie ukrywa, że walczy z cellulitem, z którego powodu już niejednokrotnie usłyszała przykre słowa. Z tego względu zdecydowała się na specjalną procedurę usunięcia "pomarańczowej skórki". Przeznaczy na nią 10 tys. dolarów (ok. 47 tys. zł).

Débora Porto jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Brazylii. Obserwowana przez ponad milion osób na Instagramie, chętnie dzieli się swoim życiem zawodowym i prywatnym, choć nie zawsze otrzymuje z tego względu pozytywne komentarze. Mimo tego, że uwielbia swoje ciało oraz kształty, jest krytykowana za posiadanie... cellulitu.

Usłyszała, że jej nogi są "pełne dziur"

- To jak małżeństwo z kimś, kogo nie kochamy. Próbowałam wszystkiego, aby się go pozbyć i nie znalazłam sposobu, który by zadziałał - powiedziała o swoich ciężkich zmaganiach z cellulitem Débora, która udzieliła wywiadu brytyjskiemu "Daily Mail".

Brazylijska influencerka często nosi odkrywające ciało ubrania - krótkie topy czy szorty, co nie wszystkim się podoba, a w szczególności - obcym ludziom, którzy ją oceniają.

- Pamiętam taką jedną sytuację, która sprawiła mi przykrość. Wracałam z São Paulo z moją siostrą, a obok przechodziły dwie kobiety, które mówiły tak głośno, żebym to usłyszała: "Jakie to śmieszne, twoje nogi są pełne dziur" - wspominała w rozmowie.

- Poczułam się wtedy bardzo źle. Wsiadłam z siostrą do samochodu i powiedziałam jej o tym. Ona wróciła do sklepu na stacji benzynowej, aby skonfrontować kobiety za to, że sprawiły, że jest mi teraz przykro - dodała influencerka.

Wyda prawie 50 tys. zł, żeby pozbyć się cellulitu

Po wielu latach zmagań z cellulitem, a przy tym także przykrymi komentarzami, Débora zdecydowała się przejść specjalną procedurę usuwania "pomarańczowej skórki". Jak wyznała, jest to innowacyjna metoda o nazwie GoldIncision, która ma nie tylko przywrócić skórze "gładki" wygląd, ale i zmniejszyć zwiotczenie i poprawić jej jakość.

Elementem, który jest w tym wszystkim jednak najbardziej zaskakujący, jest cena takiej "procedury". Brazylijska influencerka wyda na całość 10 tys. dolarów, czyli ok. 47 tys. zł.

- Widziałam, że cellulit o znacznie bardziej zaawansowanym stopniu niż mój został dzięki temu zwalczony. Teraz jestem pewna, że wreszcie "rozwiodę się" ze swoim - stwierdziła.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta