GwiazdyVivienne Wiśniewska chce być gwiazdą Instagrama. Jak dziś wygląda?

Vivienne Wiśniewska chce być gwiazdą Instagrama. Jak dziś wygląda?

Vivienne Wiśniewska chce być gwiazdą Instagrama. Jak dziś wygląda?
Źródło zdjęć: © ONS.pl
10.01.2019 10:31, aktualizacja: 10.01.2019 15:09

Wygląda na to, że Vivienne, najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego, planuje pójść w ślady taty. Choć nie ma jeszcze 11 lat, już aktywnie działa w mediach społecznościowych. Czy to jednak nie za wcześnie?

Vivienne publikuje na Instagramie selfies, zdjęcia z koleżankami i ze sławnym tatą. Z okazji przekroczenia granicy 1000 obserwatorów zamieściła post z podziękowaniami. Przy okazji pokazała, jak wygląda jej pokój – uwagę zwraca przede wszystkim zdjęcie Wiśniewskiego powieszone nad biurkiem.

– Bardzo dziękuję za 1000 follow, mam nadzieję, że kiedyś dobijemy więcej. Teraz wam bardzo i to bardzo dziękuję, naprawdę męczyłam się nad tym zdjęciem – napisała 10-latka na Instagramie. – Mam nadzieję, że tak wam się podoba. Czy pod tym zdjęciem dobijemy 500? – pyta. Widać, że dziewczynka rozgryzła, jak działają media społecznościowe i zależy jej na popularności w sieci.

Zgodnie z zasadami Instagrama, użytkownik musi mieć skończone 13 lat – oznacza to, że córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak łamie regulamin. Z Instagrama korzystają również m.in. 9-letni syn Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej czy 11-letnia córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej.

Kilka miesięcy temu internauci zaatakowali Martynę Dubieniecką, córkę Marty Kaczyńskiej. Gdy próbowała bronić mamy pod jednym z postów, zarzucono jej, że jest za młoda, by korzystać z Instagrama.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta