Blisko ludziW końcu wiemy, czego faceci chcą w łóżku. Aż 35 proc. zaznaczyło to samo!

W końcu wiemy, czego faceci chcą w łóżku. Aż 35 proc. zaznaczyło to samo!

W końcu wiemy, czego faceci chcą w łóżku. Aż 35 proc. zaznaczyło to samo!
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Paulina Brzozowska
12.04.2017 12:51, aktualizacja: 12.04.2017 15:44

Każdy człowiek ma swoje indywidualne upodobania seksualne. Jedni lubią zgaszone światło i kadzidełka, a inni gadżety erotyczne. Jednak w momencie, kiedy mamy wskazać swoją ulubioną pozycję seksualną, jesteśmy wyjątkowo zgodni!

Kobiety i mężczyźni od seksu oczekują z reguły czegoś innego. Płci pięknej zależy przede wszystkim na delikatności i zacieśnianiu więzi z partnerem, zaś mężczyźni skupiają się raczej na fizycznych aspektach całego aktu. Jednak kiedy w grę wchodzi określenie ulubionej pozycji seksualnej, okazuje się, że w zasadzie lubimy w łóżku to samo, czyli pozycję ”na pieska”, w której partner znajduje się z tyłu kobiety.

Obraz
© 123RF.COM

Okazuje się, że zarówno mężczyźni jak i kobiety czerpią z niej najwięcej przyjemności. Gwarantuje to głęboka penetracja i intensywna stymulacja łechtaczki. Badania na temat ulubionej pozycji obu płci przygotował portal Dr.Ed.com, który przepytał ponad 2 tys. ochotników, jakie są ich łóżkowe upodobania.

Aż 35 proc. ankietowanych zaznaczyło pozycję ”na pieska” jako preferowaną. Drugie miejsce zajęła pozycja misjonarska, zaś podium zamyka ”kowbojka”. I chociaż obydwie płcie zgodziły się co do numeru jeden, to ich następne wybory nieco się od siebie różnią. Panie na drugim miejscu stawiają pozycję misjonarską, nazywając ją najbardziej romantyczną pozycją seksualną wszech czasów. Z kolei panowie uwielbiają moment, kiedy to partnerka jest na górze. Dlatego wybierają klasyczną lub odwróconą ”kowbojkę”.

Obraz
© 123RF.COM

To pozycje, które ankietowani zdążyli już przetestować i dopracować do perfekcji. Gdyby jednak pod uwagę brać nowości, jakich dopiero chcieliby spróbować, kobiety wymieniają jako najbardziej pożądane seks na stole i seks na stojąco. Mężczyźni najchętniej spróbowaliby seksu analnego i stojącego 69, czyli podwójnego seksu oralnego (nie mamy pojęcia, jak to mogłoby się udać).

Źródło artykułu:WP Kobieta