W łóżku poleca "praktykę krawędzi". Ma gwarantować nieziemską rozkosz

W łóżku poleca "praktykę krawędzi". Ma gwarantować nieziemską rozkosz

48-latka założyła "miłosną szkołę"
48-latka założyła "miłosną szkołę"
Źródło zdjęć: © Instagram | rebecca__dakin
26.11.2023 16:40, aktualizacja: 27.11.2023 07:56

Rebecca Dakin ma 48 lat i właśnie otwiera własną szkołę. Mieszkanka Wielkiej Brytanii od 25. roku życia była pracownicą seksualną. Twierdzi, że to doświadczenie wiele ją nauczyło w kwestii intymnych relacji.

Rebecca Dakin otwarcie mówi, czym zajmowała się w przeszłości. Twierdzi, że dzięki poznawaniu ludzi zgromadziła wystarczające doświadczenie, aby pomagać parom w osiąganiu satysfakcji w sypialni. 48-latka otworzyła szkołę, która ma nawet swoje motto - tłumacząc z łaciny oznacza ono "podróż w kierunku wspaniałego seksu". Jakimi spostrzeżeniami Dakin dzieli się ze swoimi uczennicami i uczniami?

Edukacja seksualna dla dorosłych. 48-latka otworzyła "szkołę"

Brytyjka stwierdziła, że nabytą latami wiedzą może się podzielić, aby poprawić jakość związków u tych par, których dotykają łóżkowe problemy. Rebbecka podzieliła się kilkoma radami z redaktorami brytyjskiego portalu "The Sun".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak twierdzi, bardzo ważna jest gra wstępna, która w przypadku kobiet może trwać nawet 45 minut. W tym czasie powinniśmy się zrelaksować i wyłączyć myślenie o codziennych obowiązkach.

"Przyćmione oświetlenie, świece zapachowe, muzyka i masaż, czy nawet erotyczne SMS-y w ciągu dnia. Rozpocznij proces, który trwa kilka godzin" - przeczytamy na wspomnianym brytyjskim portalu.

Dakin dodaje, że niezwykle ważna jest rozmowa z drugą osobą na temat naszych pragnień.

"Praktyka krawędzi"

48-letnia założycielka "miłosnej szkoły" doradza też wypróbowanie z partnerem pewnej metody. Rebecca Dakin tłumaczy, że jest to sposób budowania seksualnego napięcia, które ma doprowadzić do orgazmu. "Praktyka krawędzi" to nic innego, jak doprowadzanie siebie i/lub partnera do wysokiego poziomu pobudzenia, po czym... pozwolenie na to, aby emocje opadły. Dakin twierdzi, że w ten sposób finalnie odczujemy zdecydowanie większą satysfakcję.

To jednak nie koniec porad założycielki wspomnianej szkoły. 48-latka zachwala też m.in. odgrywanie ról czy np. używanie erotycznych zabawek.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta