Weekendowy horoskop miłosny – 11-13 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Weekendowy horoskop miłosny – 11‑13 sierpnia. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop miłosny
Horoskop miłosny
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
11.08.2023 14:52

Horoskop miłosny na 11-13 sierpnia. Kolejny weekend przyniesie gorące przygody przedstawicielom wielu znaków zodiaku. Inni jednak będą się musieli zmierzyć z pewnymi uczuciowymi problemami, które zbyt długo ignorowali.

Baran – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Po kilku dniach posuchy Barany mogą liczyć na wyjątkowo namiętny weekend, zwłaszcza jeśli w ich życiu znajduje się ktoś spod znaku należącego do żywiołu ognia. Nie ulega wątpliwości, że Barany czują największą chemię właśnie z innymi Baranami, Lwami lub Strzelcami. Podczas wolnych dni nie powinny sobie niczego żałować, tylko korzystać z życia, ile tylko się da. Ten weekend zapewni im wspaniałe wspomnienia.

Byk – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Samotne Byki, które nie mają zbyt wielu okazji do poznawania nowych ludzi, mogą wypróbować aplikacje randkowe. Może nie cieszą się dobrą opinią, jednak warto spróbować czegoś nowego. Interesujący ludzie na pewno gdzieś tam czekają, trzeba tylko umieć oddzielić ziarno od plew. W stałych związkach Byków spokojnie i stabilnie. Miło będzie zaskoczyć partnera jakąś niespodzianką.

Bliźnięta – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Bliźnięta nie mają ostatnio najlepszej passy w sprawach sercowych. Bardzo możliwe, że przegapiły idealną okazję i/lub z jakiegoś tylko sobie znanego powodu zgasiły w zarodku kiełkujące uczucie. Teraz muszą ponieść tego konsekwencje czy też – innymi słowy – kosmiczną karę. Odrzucone szczęście nie jest łatwo odzyskać, dlatego tak ważne jest, aby w życiu nikogo nie krzywdzić.

Rak – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Jeżeli Raki poszukują romantycznych przygód, to w ten weekend na pewno się nie zawiodą. Wpadły w oko komuś, kto właśnie zbiera odwagę, aby zaprosić je na randkę. Oczywiście wszystko zależy od ich decyzji, ale latem zawsze warto randkować i próbować szczęścia. W stałych związkach mogą pojawić się pewne nieporozumienia, ale najpewniej będą dotyczyć drobiazgów, więc burza szybko przeminie.

Lew – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Jak przystało na ognisty znak zodiaku, Lew może liczyć na niezwykle wybuchowy weekend, zwłaszcza jeśli znajdzie się w towarzystwie kogoś równie szalonego i głodnego wrażeń. Wspólny wypad da im mnóstwo satysfakcji, wprost trudno będzie im się od siebie oderwać. Lwy długo tęskniły za tak beztroskim weekendem pełnym wrażeń, dlatego teraz w całości oddadzą się przyjemnościom.

Panna – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Samotne Panny mają teraz bardzo dobre widoki na poznanie bliskiej osoby, powinny tylko nieco zmienić podejście i sposób poszukiwania drugiej połówki. Mogą na przykład wybrać się na długi spacer – kto wie, kogo poznają podczas wędrówki? Ciepłe noce sprzyjają również wizytom w klubach i tańcom – a taniec bardzo zbliża ludzi. Czasami warto się przełamać i wyjść ze strefy komfortu, aby poznać nowych ludzi.

Waga – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Ten weekend stworzy mnóstwo okazji, aby pogłębić związki w życiu Wagi – nie tylko te romantyczne, ale również rodzinne czy przyjacielskie. Warto skorzystać ze sprzyjającej aury, organizując krótkie wypady albo imprezy na świeżym powietrzu. Samotne osoby również powinny się jak najwięcej udzielać, w ten sposób mają szansę zwrócić na siebie uwagę jakiegoś intrygującego kandydata na adoratora.

Skorpion – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Uwagi Skorpiona w najbliższych dniach nie będą zaprzątać sprawy sercowe, ponieważ skupi się na zupełnie innych kwestiach. Prawdopodobnie ma już zaplanowany urlop, więc musi ogarnąć ostatnie zakupy i przygotować się do wyjazdu. Takie wakacje mogą być idealną okazją do pogłębienia relacji z partnerem, ale też w niektórych przypadkach mogą skończyć się kłótnią – wakacje bywają jednak stresujące.

Strzelec – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Samotne Strzelce na pewien czas odpuściły sobie poszukiwania, zawiedzione ich opłakanymi rezultatami. Teraz mogą spróbować znowu – wcześniejsze porażki na pewno wiele ich nauczyły i na przyszłość będą mądrzejsze. W przypadku stałych związków trzeba się będzie zmierzyć z problemem, który narastał od dawna, ale beztroskie Strzelce udawały, że go nie widzą. Teraz przekonają się, że to był błąd.

Koziorożec – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

W weekend Koziorożce powinny skupić się na budowaniu pozytywnych relacji z partnerem, co pociąga za sobą konieczność panowania nad zazdrością. Osoby urodzone w tym znaku bywają zaborcze i wcale tego nie ukrywają, a to nie sprzyja udanemu związkowi. Zachowanie Koziorożca może się okazać męczące dla partnera, który w końcu będzie miał dość publicznych scen i pretensji.

Wodnik – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Wodniki spędzą bardzo przyjemny weekend w towarzystwie ukochanej osoby. Będą mieć dużo czasu na rozrywki – nie tylko namiętne, ale również przyjemności dnia codziennego: wspólne spacery, gotowanie czy układanie puzzli jeszcze bardziej zbliża do siebie partnerów. Tak uroczo spędzone wolne dni pozwolą Wodnikom naładować baterie na kolejny pracowity tydzień.

Ryby – weekendowy horoskop miłosny 11-13.08.2023

Ryby, które długo były samotne, ale nie sprawia im to satysfakcji, powinny odważyć się spróbować ponownie. Dobrym pomysłem na start może być randka w ciemno, np. zorganizowana przez zatroskanych znajomych, których martwi los smutnej Ryby. W ten sposób można niezobowiązująco poznać kogoś ciekawego, nie ryzykując wiele, bo przyjaciele na pewno nie sparują Ryby z kimś podejrzanym.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!