Blisko ludziWeronika Rosati o kulisach samodzielnego macierzyństwa. Z tym musi sobie radzić

Weronika Rosati o kulisach samodzielnego macierzyństwa. Z tym musi sobie radzić

Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie
Weronika Rosati o samotnym macierzyństwie
Źródło zdjęć: © Instagram

12.10.2022 17:00, aktual.: 13.10.2022 08:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż mała Elizabeth jest jej oczkiem w głowie, opieka nad dzieckiem bywa nie lada wyzwaniem. Weronika Rosati w najnowszym wywiadzie opowiedziała o wyzwaniach, z którymi mierzy się na co dzień. Jak się okazuje, aktorka musi się nieźle nagimnastykować. Ma jednak swoje priorytety.

Weronika Rosati jest bez wątpienia jedną z bardziej charakterystycznych polskich aktorek. Nie bez przyczyny w końcu, reżyserzy chętnie obsadzają ją w produkcjach filmowych i teatralnych. Pracę zawodową aktorka łączy z wychowywaniem córki. Opowiedziała, jak sobie z tym radzi.

Rosati o samodzielnym macierzyństwie

Występuje w filmach i serialach. Bierze udział w kampaniach reklamowych i rozmaitych wydarzeniach. Żyje między Polską, a swoimi ukochanymi Stanami Zjednoczonymi. Weronika Rosati wszystkie te aktywności łączy z wychowywaniem niespełna 5-letniej córki Elizabeth. W rozmowie z Jastrząb Post, aktorka opowiedziała, jak udaje jej się to wszystko zgrać. - Jestem mamą. I to jest priorytet. Jak ma się priorytet to łatwiej to godzić. Moje godziny pracy i funkcjonowania tak naprawdę definiuję harmonogram mojej córki. Nie jest paradoksalnie aż tak trudno, mimo że czasami jestem zmęczona - wyznała. Jako matka, chce swojej córce zapewnić jak najlepsze życie. A to kosztuje coraz więcej.

- Jestem matką, która samotnie wychowuje córkę. I sama ją utrzymuję, więc tak naprawdę muszę pracować, żeby zapewnić przede wszystkim jej przyszłość, edukację, zajęcia. Więc myślę, że to nas wszystkich jak najbardziej dotyka - opowiedziała.

Weronika Rosati chce wychować córkę na dobrą osobę. Marzy, żeby pokazywać jej wartościowy świat:

Weronika Rosati o priorytetach

Media od wielu lat interesują się życiem prywatnym Weroniki Rosati. Z zapartym tchem przez dekady śledziły perypetie związkowe aktorki. Gwiazda wie już, ile może zdradzić, a co powinna zachowywać dla siebie.

- Nawet jeżeli byłabym zakochana, to ja bym tego nie powiedziała w wywiadzie, dlatego, że chciałabym bardzo zachować swoją prywatność dla siebie. Cieszę się, że od paru lat mam trochę większy spokój pod tym względem i udaje mi się moje sprawy prywatne zachować dla siebie. Ale myślę, że każda kobieta chce być zakochana, wiec to jest całkowicie normalne - wyjawiła.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także