Trwa ładowanie...
weronika rosati

Weronika Rosati odpowiadała na pytania internautów. Niektóre ją zaskoczyły

Weronika Rosati na instagramowym profilu poprowadziła transmisję na żywo, podczas której odpowiadała na pytania fanów. Niektóre były dość wścibskie, więc aktorka starała się wymigać od nich. Powrócił wątek Roberta Śmigielskiego - ojca małej Elizabeth.

Share
Weronika Rosati odpowiadała na pytania internautów. Niektóre ją zaskoczyły
Źródło: ONS.pl
d2tfzh9

Weronika Rosati na InstaStory po kolei odpowiadała na pytania dotyczące jej życia prywatnego. Jedną z osób zaciekawiło, w jakim języku mówi jej córka. "Elizabeth komunikuje się po angielsku. Zresztą od trzech dni ma nowe ulubione słowa. Na wszystko mówi teraz: 'come on, come on' oraz 'mine', że wszystko jest jej. Nawet mój telefon. Uczy się nazw zwierzaczków. Dobrze idzie jej 'cat' oraz 'zebra'. Mówię też do niej po polsku. Sama wybiera, w jakim języku chce mówić, jak tu jesteśmy, to mówi po angielsku" - wyjaśniła aktorka, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Niewygodne pytania

Jak to zazwyczaj bywa, przy takiej okazji, pojawiły się również niewygodne pytania. Jeden z internautów dopytywał, jakie ojciec ma relacje z córką. Weronika Rosati uniknęła odpowiedzi.

Przypominamy, że ojcem dziewczynki jest Robert Śmigielski. Ich wojna trwa prawie rok. Spierają się o nazwisko ich córki, prawa do opieki i alimenty. W marcu 2019 roku Weronika Rosati zdobyła się na szokujące wyznanie – ujawniła, że wielokrotnie doświadczała przemocy ze strony partnera i ojca jej dziecka - Roberta Śmigielskiego. Poruszający wywiad, jakiego udzieliła na łamach "Wysokich Obcasów", odbił się szerokim echem w polskich mediach.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Historie inspirujących kobiet

d2tfzh9

Podziel się opinią

Share
d2tfzh9
d2tfzh9