Trwa ładowanie...

Wesele już za 6 miesięcy. Teściowa postawiła pannie młodej jeden warunek

Przed ślubem atmosfera jest dla wielu par nerwowa. Nadmiar obowiązków i presja, że wszystko musi wyglądać idealnie, sprawiają, że zaczynają się kłótnie. Szczególnie gdy partner staje po stronie teściowej.
Share
Teściowa nie chce zapłacić za jej wesele
Teściowa nie chce zapłacić za jej weseleŹródło: Getty Images
d4awbtv

Ola i jej narzeczony zaręczyli się półtora roku temu i od razu zaczęli planować wesele oraz ślub. Zarezerwowali salę na czerwiec. Matka narzeczonego, która jest wdową, zaoferowała, że pokryje koszty imprezy. Jednak gdy zobaczyła listę gości, mina jej zrzedła.

– Rok temu poważnie zachorowała, ale wyzdrowiała. Teraz jak do niej idziemy z listą gości, na której znajdują się 93 pary, to ona do nas z tekstem, że nie, że za dużo, że ona boi się powrotu choroby i musi mieć oszczędności – żali się przyszła panna młoda na forum WP Kafeteria.

Narzeczony zgadza się z teściową

Dziewczyna następnie wylicza, że teściowa ma dużo oszczędności, dwa auta, nie pracuje i żyje z firmy, którą zostawił jej mąż. Ola podejrzewa, że teściowa spodziewała się tego, że skoro ona sama pochodzi z biednej rodziny, to zaprosi tylko rodziców.

– Zdenerwowałam się, pokrzyczałam, a wracając do domu, zaczęłam w samochodzie rozmawiać z narzeczonym. Powiedział, że zgadza się z mamą i że jak wyszłam, to mama powiedziała, że zapłaci maksymalnie za 50 par – wyznaje.

d4awbtv

Była zszokowana, że teściowa zmusza ją do usunięcia tylu osób z listy gości. Kazała zatrzymać się narzeczonemu i powiedziała mu, że z nim nie wraca. Pojechała prosto do swojej mamy i mieszka u niej od ich kłótni. Narzeczony się nie poddaje i zadręcza ją telefonami, przekonując, żeby zrozumiała postawę jego matki.

Zrozpaczona przyszła panna młoda nie wie co ma robić. – Chce mi się autentycznie wyć w poduszkę – kończy wypowiedź. Co byście zrobili na jej miejscu?

Zobacz także: Praca z domu. Niektórzy wpadają w pułapkę

Zobacz także: Oskarżenia o molestowanie. Trudno uwierzyć, co mogą zrobić skłóceni partnerzy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4awbtv

Podziel się opinią

Share
d4awbtv
d4awbtv