ModaWesele na koszt gości? "Zasługuję na to!"

Wesele na koszt gości? "Zasługuję na to!"

Wesele na koszt gości
Wesele na koszt gości
©Stanisław Błachowicz - stock.adobe.com
23.11.2021 11:24

Gość płaci, para młoda wymaga - tak w kilku słowach można opisać ogłoszenie na Facebooku pewnej przyszłej panny młodej. "Wydanie własnych 50 tys. zł w ciągu jednego dnia absolutnie nie wchodzi w grę" - wyjaśnia kobieta.

"Gość płaci powyżej 600 zł (za osobę), żeby przyjść na mój ślub. Nie jestem bogata i wolałabym wydać moje własne pieniądze na remont i spłatę domu. Zasługuję na to!" - te słowa zamieszczone na mediach społecznościowych przez przyszłą pannę młodą zszokowały internautów.

Nie zamierza płacić z własnej kieszeni

Brytyjski dziennik "The Sun" opublikował post kobiety i dla zachowania anonimowości ukrył jej imię i nazwisko. Mimo tego, jej wpis spotkał się ze sporym zainteresowaniem mediów. Przyszła panna młoda zaprasza rodzinę i przyjaciół na zorganizowane przez siebie wesele. Warunkiem pojawienia się jest jednak wpłata ponad 600 zł na jej konto.

Swoją decyzję kobieta tłumaczy tym, że nie należy do osób bogatych, więc woli przeznaczyć prywatne oszczędności na remont i spłatę domu. Co więcej, zaznacza, że nie chce żadnych prezentów, ponieważ wszystko, czego potrzebuje, już posiada, a jedyne na czym jej zależy, jest dobra jakość jedzenia podczas przyjęcia weselnego i oczywiście piękny ślub. "Wydanie własnych 50 tys. zł w ciągu jednego dnia absolutnie nie wchodzi w grę" - wyjaśnia.

Wesele marzeń

"Mam nadzieję, że nasi goście zrozumieją i uszanują nasz wybór. Znamy tak wielu ludzi i chcemy, żeby zarówno nasza rodzina, jak i przyjaciele, mogli towarzyszyć nam w tym wyjątkowym dniu. Co więcej, zasługuję na wesele moich marzeń" - dodaje kobieta i informuje, że jak tylko otrzyma wycenę i oszacowaną liczbę gości, wyśle wstępne zaproszenia. "Nigdy wcześniej tego nie robiłam, to wszystko jest dla mnie takie nowe" - podsumowuje w poście na Facebooku.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta