Blisko ludzi"Wiadomości" poprosiły amerykańskiego projektanta o ocenę stylizacji Agaty Kornhauser-Dudy. Pojawiły się podejrzenia, że Christian Paul nie istnieje

"Wiadomości" poprosiły amerykańskiego projektanta o ocenę stylizacji Agaty Kornhauser-Dudy. Pojawiły się podejrzenia, że Christian Paul nie istnieje

Christian Paul komentował w materiale "Wiadomości" stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy
Christian Paul komentował w materiale "Wiadomości" stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy
Źródło zdjęć: © ONS

23.06.2020 11:04, aktual.: 01.03.2022 13:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W "Wiadomościach" emitowanych 22 czerwca na antenie TVP, niezależni eksperci ocenili stylizacje pierwszej damy, Agaty Kornhauser-Dudy. Wśród nich znalazł się amerykański projektant Christian Paul, o którym nikt nigdy nie słyszał.

"Wiadomości" TVP1 w swoim materiale przedstawiły opinie odnośnie stylizacji Agaty Kornhauser-Dudy. O stroje pierwszej damy pytano przechodniów i niezależnych ekspertów w świecie mody. Wśród nich pojawił się Christian Paul, rzekomo amerykański projektant, który porównał Agatę Kornhauser-Dudę z Melanią Trump.

– W porównaniu z Melanią Trump, obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i oryginalnym stylem – mówił Christian Paul.

Problem w tym, że widzowie, chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego cenionego projektanta, zaczęli wyszukiwać jego nazwisko. No i okazało się, że rzetelność materiału TVP jest wątpliwa.

Christian Paul to projektant, o którym nie wie nawet Google

W mediach zawrzało. Na Twitterze pojawiły się liczne próby odnalezienia Christiana Paula. Tomasz Lis ma swoje podejrzenia. "To może kuzyn tego Hamerykanina z Supraśla" – napisał w nawiązaniu do prowokacji na Podlasiu, kiedy "Amerykanin" podszedł do Trzaskowskiego i zarzucił mu brak kompetencji.

Niektórzy próbowali skontaktować się z dziennikarką, która przygotowała materiał. Wszystkie próby zakończyły się niepowodzeniem. Wkrótce usunęła swoje profile z mediów społecznościowych.

Ci bardziej dociekliwi odnaleźli profil na platformie LinkedIn z fotografią mężczyzny łudząco podobnego do Christiana Paula. Jego właścicielem jest Krystian F. przedsiębiorca, od 2012 roku prowadzący własne firmy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także