GwiazdyWiktoria Gąsiewska chce zdobyć zawód. Opowiedziała o swoich planach

Wiktoria Gąsiewska chce zdobyć zawód. Opowiedziała o swoich planach

Wiktoria Gąsiewska opowiedziała o swoich planach
Wiktoria Gąsiewska opowiedziała o swoich planach
Źródło zdjęć: © AKPA | Jacek Kurnikowski
19.09.2022 19:47, aktualizacja: 19.09.2022 21:03

Wiktoria Gąsiewska aktorstwem zajmuje się od dziecka. Dotychczas nie zdecydowała się jednak na ukończenie szkoły aktorskiej, a po maturze skupiła się na rozwoju kariery. Ostatnio jednak przyznała, że najprawdopodobniej w najbliższym czasie będzie popróbowała to zmienić.

Na małym ekranie Gąsiewska zadebiutowała epizodyczną rolą w "Na dobre i na złe". Później widzowie mogli oglądać ją w innych popularnych, polskich serialach, takich jak m.in. "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl", "Przyjaciółki" czy "Barwy szczęścia".

W 2006 roku wcieliła się w rolę Eugenii w baśniowym filmie Jana Jakuba Kolskiego "Jasminum". Na swoim koncie aktorka ma także występ, o jakim wielu zawodowych aktorów w Polsce mogło tylko pomarzyć - w 2007 roku zagrała w filmie Andrzeja Wajdy "Katyń".

Dotychczas jednak Gąsiewska nie zdecydowała się na studia aktorskie, skupiając się na rozwoju swojej kariery, biorąc udział m.in. w wielu reklamach czy tanecznych programach rozrywkowych, jak "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" czy "Dance Dance Dance".

Wiktoria Gąsiewska chce zdobyć zawód?

Wszechstronne umiejętności są niewątpliwie bardzo przydatne w zawodzie aktora, więc dotychczasowe działania powinny pomóc Gąsiewskiej w realizacji planów, o których powiedziała w najnowszej rozmowie z "Plejadą". Gąsiewska nie planuje jednak kilkuletnich studiów w jednej z polskich szkół aktorskich, a tytuł zawodowy najprawdopodobniej będzie chciała zdobyć w inny sposób.

- W tym roku zaczęłam bardzo poważnie myśleć o eksternistycznym zaliczeniu szkoły. Polega to na tym, że masz jakieś doświadczenie zawodowe i niekoniecznie musisz iść do szkoły, żeby ją zdać. Możesz odbyć egzaminy, które są w szkole, plus pokazuje się swój dorobek artystyczny - powiedziała Gąsiewska.

Jak sama przyznała - portfolio filmowe i telewizyjne już wzbogaciła, jednak aby zdać eksternistyczny egzamin aktorski konieczne, jest jest także inne doświadczenie.

- Plus jest też taki, że zaczęłam pracować teraz na deskach teatru, bo żeby zdać eksternę, trzeba też mieć dorobek w spektaklu. To udało mi się ziścić w tym roku" - dodała.

Plany odpowiedzią na krytykę?

Gąsiewskiej wielokrotnie zarzucano brak wykształcenia aktorskiego, jednak – jak sama przyznała - uodporniła się na hejt. W najnowszym wywiadzie podkreśliła, że "wszystko robi dla siebie", przez co opinie obcych ludzi nie robią na niej wrażenia, choć wiele osób mogą zranić.

– Nie wiem, dlaczego tak u mnie jest, a nie inaczej, ale nie potrafię przejąć się opinią osoby, której nie znam. To moje szczęście, że tak mam - przyznała.

Prywatnie Gąsiewska przez kilka lat była w związku z Adamem Zdrójkowskim, z którym występowała m.in. w serialu "Rodzinka.pl".

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także