Blisko ludziWiktoria Gąsiewska zwiedza Dubaj. Kadry jak z bajki. "Księżniczka!"

Wiktoria Gąsiewska zwiedza Dubaj. Kadry jak z bajki. "Księżniczka!"

Wiktoria Gąsiewska wypoczywa na rajskich wakacjach
Wiktoria Gąsiewska wypoczywa na rajskich wakacjach
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
01.12.2021 20:13

Wiktoria Gąsiewska spędza beztroskie dni w Dubaju. Ostatnio odwiedziła niezwykły park rozrywki z ogrodami. Sama celebrytka wygląda olśniewająco, co nie uszło uwadze internautów. Wakacje jej służą!

Wiktoria Gąsiewska postanowiła odpocząć od codziennych trosk z dala od zimnej Polski. Gwiazda "Rodzinki.pl" udała się aż do Dubaju, aby nacieszyć się piękną pogodą oraz nieprzemijającym ciepłem. Najwyraźniej Gąsiewska pozostawiła wszelki smutki w kraju - na zdjęciach z podróży wygląda kwitnąco.

Rajskie wakacje Wiktorii Gąsiewskiej

Słońce, ciepło, budząca zachwyt bujna roślinność - czego chcieć więcej? Nic więc dziwnego, że Gąsiewska szeroko uśmiecha się na fotografiach. Podczas takich wakacji z pewnością można świetnie wypocząć. Instagramowi obserwatorzy licznie komentują najnowszy post celebrytki, który wrzuciła wprost z "Dubai Miracle Garden", czyli jednej z bardziej cenionych atrakcji miasta. Dopasowana kolorystycznie sukienka jeszcze mocniej podkreślała iście bajkowy klimat tego miejsca.

- Wyglądasz bajecznie.

- Księżniczka, której Disney nie ma.

- To było jedno z piękniejszych miejsc jakie dotychczas widziałam - czytamy pod postem Gąsiewskiej.

Oglądając relację Wiktorii trudno nie zatęsknić za urlopem i beztroską...

Wiktoria Gąsiewska po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim

Kiedy media obiegła informacja od samych zainteresowanych, że krążące plotki to prawda, nikogo to za specjalnie nie zdziwiło. Uważni obserwatorzy wcześnie zauważyli, że między parą nie układa się dobrze, a przesłanki potwierdzały, że aktorzy nie są już razem. Sam Zdrójkowski mówił o tym, jak bardzo to przeżył, jednak, podobnie jak Gąsiewska, nie zamierza stać w miejscu i idzie dalej. Adam również nie tak dawno wyjechał na dalekie wakacje, na które zarał ze sobą swoją mamę. Wiktoria wybrała równie odległy kierunek i, co widać, odpręża się po tegorocznych przejściach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także