Trwa ładowanie...

Will Smith nie chce obchodzić Dnia Niepodległości

Will Smith nie wystąpi w kontynuacji przeboju "Dzień Niepodległości".

Will Smith nie chce obchodzić Dnia NiepodległościŹródło: AFP
d41s02q

Will Smith nie wystąpi w kontynuacji przeboju "Dzień Niepodległości". Ze względu na to, iż przez długi czas gwiazdor nie chciał się wyraźnie opowiedzieć czy chce wystąpić w sequelu czy nie, reżyser dzieła, Roland Emmerich zdecydował się przygotować dwie wersje scenariusza. Jedna z nich nie zawiera przygód postaci Stevena Hillera, granej w oryginalnym obrazie przez Willa Smitha.

I wygląda na to, że to właśnie ten scenariusz mu się ostatecznie przyda, albowiem gwiazdor postanowił nie zagrać w dziele. Wiadomość ta nie została jeszcze oficjalnie obwieszczona.

Przy tekście Emmericha wsparł Dean Devlin. Poprawki naniósł James Vanderbilt.

d41s02q

Przypomnijmy, że pierwotnie premiera sequela miała odbyć się 1 lipca 2015 roku. Przesunięto ją jednak na 1 lipca 2016. W ten sposób kontynuacja trafi do kin dokładnie 20 lat po premierze oryginalnego "Dnia Niepodległości", który gościł na ekranach w 1996 roku. Warto podkreślić, że akcja sequela także rozegra się 20 lat po wydarzeniach z pierwszego filmu.

Wciąż nie wiemy czy w filmie zobaczymy Billa Pullmana i Jeffa Goldbluma. Prawdopodobnie na ekranie będziemy mogli podziwiać Michaela B. Jordana, który jest obecnie faworytem do roli syna Hillera.

Wedle wcześniejszych doniesień w "Independence Day 2" kosmici mają wrócić na Ziemię w chwili, gdy jedynym sposobem na podróże w kosmosie jest wykorzystanie tuneli czasoprzestrzennych. Ludzie mają w rękach zdobycze technologiczne obcych, ale nie potrafią ich skopiować. Umieją jednak wstawić do zwykłego samolotu urządzenie antygrawitacyjne. Fabuła filmu ma skupić się na nowym pokoleniu bohaterów.

(Megafon.pl/ma)

d41s02q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41s02q