GwiazdyWiśniewski pokazał nowy tatuaż córki. Fabienne idzie w ślady ojca

Wiśniewski pokazał nowy tatuaż córki. Fabienne idzie w ślady ojca

Michał Wiśniewski z córką Fabienne
Michał Wiśniewski z córką Fabienne
Źródło zdjęć: © Instagram @m_wisniewski1972
oprac. JPI

26.04.2021 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Wiśniewski nie może uwierzyć, że jego najstarsze dzieci tak szybko urosły. Muzyk pochwalił się najnowszym zdjęciem swojej córki Fabienne, która w sierpniu skończy 18 lat. Fani nie mają wątpliwości, że wdała się w tatę.

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem pięciorga dzieci. Z drugiego małżeństwa z Martą Wiśniewską ma 19-letniego syna Xaviera oraz 18-letnią Fabienne. Będąc w związku z trzecią małżonką Anną Świątczak, powitał na świecie dwie kolejne córki 15-letnią Etiennette oraz 13-letnią Vivienne. Z kolei owocem piątego małżeństwa muzyka z jego ukochaną Polą urodził się Falco Amadeus, który obecnie ma 3 miesiące.

Lider zespołu Ich Troje jest niezwykle rodzinny i każda kolejna pociecha była dla niego ogromnym szczęściem. Choć w przeszłości, gdy czerwonowłosy wokalista był u szczytu popularności, nie miał zbyt wiele czasu dla swojego potomstwa, to dziś stara się nadrobić stracony czas i poświęca synom i córkom dużo uwagi. Oprócz małego Falco pozostałe dzieci Michała są już nastolatkami, a najstarsze wkroczyły właśnie w dorosłość. Wiśniewski chętnie pokazuje na Instagramie jak Xavier i Fabienne stają się coraz bardziej dojrzali i samodzielni.

Fabienne poszła w ślady ojca

Michał Wiśniewski słynie ze swojego nietuzinkowego stylu. Czerwone włosy, kolczyki i tatuaże, których ma ponad 10 na całym ciele, stały się jego znakami rozpoznawczymi. Muzyk wciąż doskonale pamięta, że musiał się wyszaleć w młodości, więc teraz nie zabrania swoim dzieciom eksperymentowania z wyglądem.

Jego córka Fabienne zdecydowała się na kolejny, trzeci już tatuaż. Tym razem sama wymyśliła, jak będzie wyglądać. Wiele wskazuje na to, że nastolatka na tym nie poprzestanie.

"Tym razem Fabienne sama zaprojektowała swój trzeci tatoo. Śmiem przypuszczać, że na 20 urodziny zabraknie jej miejsca. Kocham Cię babe!" - napisał na Instagramie dumny tata.

Fani Michała nie mają wątpliwości, po kim Fabienne odziedziczyła zamiłowanie do tatuaży. "I dobrze, niech się dziara, jak lubi. Widocznie przykład idzie z góry", "Wykapany tatuś", "Ale piękna, wdała się w tatę", "Tatuaże po ojcu polubiła. Bardzo jej pasują" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także