UrodaWłosy bronde. Idealna fryzura na lato 2020

Włosy bronde. Idealna fryzura na lato 2020

Bronde - warto wypróbować ten kolor
Bronde - warto wypróbować ten kolor
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Johnny Ramirez
Karolina Błaszkiewicz
26.05.2020 14:48

Mając takie włosy, nie jesteś ani blondynką, ani też do końca brunetką. Odcień będący połączeniem tych dwóch kolorów nazywa się bronde i od jakiegoś czasu święci triumfy w salonach fryzjerskich. Teraz gdy znów są otwarte, warto go wypróbować.

Tradycyjnie brąz i blond istniały osobno. Podział był oczywisty – lubisz bogate, naturalne odcienie: jesteś brunetką. Wolisz mieć jasne włosy? Jesteś blondynką. I każda z tych opcji jest dobra. Ale fakt, że wymyślono bronde, oznacza, że nie musisz już między nimi wybierać.

 

Włosy bronde – trend wiosna / lato 2020

Wskazówkę znajdziesz w nazwie. Bronde jest techniką kolorystyczną, która łączy brąz i blond po to, by uzyskać coś pomiędzy. Jeśli nigdy wcześniej nie koloryzowałaś włosów lub boisz się zbyt drastycznej zmiany, bronde może być idealną techniką do wypróbowania. Daje subtelny, niesamowicie naturalny efekt. Co więcej, nie będziesz musiała chodzić co chwila do fryzjera, żeby go odświeżać.

Bronde idealnie nadaje się do cieplejszych odcieni skóry. Dzięki niemu blondynki mogą cieszyć się eleganckim efektem kolorystycznym z dodatkową głębią, a brunetki –  rozświetleniem. To wręcz idealny sposób, aby wypróbowały jaśniejszą barwę na głowie.

 

Zastosowana technika będzie zależeć od naturalnego odcienia włosów, ale koloryzacja raczej nie zajmie zbyt wiele czasu. W tym stylu chodzi o subtelność. Upewnij się więc, że twój fryzjer poświęca czas na znalezienie odpowiednich odcieni - prawidłowe powinny być tylko dwa, a najwyżej trzy odcienie jaśniejsze niż ten naturalny.

**Zobacz także: Czy chodzić do restauracji i co z maseczkami? Prof. Krzysztof Simon postawił sprawę jasno**(( video_player https://video.wp.pl/mid,2052784,klip.html true #adv=1# ))

**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez [dziejesie.wp.pl](https://dziejesie.wp.pl/){:external}**