Włożyła lateksową mini. Nie wyglądała ani trochę wulgarnie

Włożyła lateksową mini. Nie wyglądała ani trochę wulgarnie

Natasza Urbańska w klasycznej stylizacji z wykorzystaniem lateksowej mini
Natasza Urbańska w klasycznej stylizacji z wykorzystaniem lateksowej mini
Źródło zdjęć: © Instagram | nataszaofficial
01.11.2023 13:43, aktualizacja: 01.11.2023 14:32

Natasza Urbańska wpadła na świetny pomysł, aby złagodzić charakter ostentacyjnej sukienki. Pożyczyła jeden detal z męskiej szafy i wykorzystała klasyk, który posiada każda z nas. Artystka bezbłędnie wstrzeliła się w obowiązujące trendy.

Ostatni sezon to kult wszelkiego rodzaju broszek i chokerów uformowanych na kształt kwiatów. Wspomniany trend wciąż cieszy się wielką sławą, ale jak wiadomo - moda żyje zmianą. Dlatego też projektanci proponują nam zabawę z nowym detalem, ewidentnie naznaczonym testosteronem.

Natasza Urbańska lubi "iść pod wiatr", dlatego w kobiecy, mocny i filmowy look zdecydowała się wkomponować krawat. Tym sposobem idealnie wyważyła elementy garderoby damskiej z męską, a owy kontrast wręcz ubóstwia współczesny świat mody.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Lateks nabrał ogłady

Lateksową mini trudno nazwać małą czarną. Chociaż krótka i prosta forma zgadza się, to sukienka z charakterystycznym połyskiem raczej nie sprawdzi się "zawsze i wszędzie". Jednak Nataszy Urbańskiej udało się sprawić, że lateks przestał wyglądać tandetnie i ordynarnie, nabierając modowego sznytu. A to za sprawą białej koszuli i krawata.

Natasza Urbańska zestawiła klasyczną koszulę z imprezową sukienką mini
Natasza Urbańska zestawiła klasyczną koszulę z imprezową sukienką mini© Instagram | nataszaofficial

Klasyka nie ma sobie równych

Biała koszula z kołnierzykiem jest na tyle uniwersalna, że sprawdza się w wersji solo, w towarzystwie marynarki, zarzucona na jedwabną halkę, ale też wsunięta pod nieco sztywniejszą formę sukienki. Artystka włożyła koszulę pod kreację, a stylizacja nabrała nieco klasycznego i eleganckiego wydźwięku, którym czarują kelnerki w wiedeńskich restauracjach z wieloletnią tradycją.

Natasza Urbańska w nieszablonowej stylizacji
Natasza Urbańska w nieszablonowej stylizacji© Instagram | nataszaofficial

Krawat wkracza do garderoby kobiet

Ale wróćmy do krawata, z którym kiedyś eksperymentowała Marlene Dietrich, Clara Bow i Madonna. Epizody z tym charakterystycznym dodatkiem, wyjątkowo udane i inspirujące po dziś dzień, miała także księżna Diana. Krawat sprawia, że najnudniejsza stylizacja nabiera wyrazistości i charakteru. A to kolejny przykład, który udowadnia, jak wielka siła tkwi w niuansach. "Queen", "Jest moc", "Fantastycznie wyglądasz" - komplementowali Nataszę Urbańską fani.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl