GwiazdyWpadka Agaty Dudy. Tym razem nie zachwyciła stylizacją

Wpadka Agaty Dudy. Tym razem nie zachwyciła stylizacją

Wpadka Agaty Dudy. Tym razem nie zachwyciła stylizacją
Źródło zdjęć: © prezydent.pl
18.11.2018 11:15, aktualizacja: 18.11.2018 11:26

Agata Duda odwiedziła ostatnio pacjentów szpitala w Bielsku-Białej, gdzie pojawiła się w ramach Międzynarodowego Dnia Wcześniaka. Niestety Pierwsza Dama nie zachwyciła stylizacją. Wyglądała podobnie jak personel placówki.

Agata Duda przyzwyczaiła nas do idealnych stylizacji. Pierwsza Dama stawia zazwyczaj na klasyczne i eleganckie kreacje, które podkreślają jej figurę i co najważniejsze, pasują do okazji. Wpadki zdarzają się jednak nawet najlepszym. Ostatnio żona Andrzeja Dudy pojawiła się w jednym ze szpitali, gdzie świętowała z małymi pacjentami i ich rodzicami Międzynarodowy Dzień Wcześniaka. Niestety, tym razem nie wyszło najlepiej.

Pierwsza Dama włożyła białą sukienkę, którą uzupełniła fioletowym żakietem (to oficjalny kolor Międzynarodowego Dnia Wcześniaka) i jasnymi szpilkami. Problemy rozpoczęły się w momencie, gdy Agata Duda stanęła do pamiątkowego zdjęcia z pracownikami szpitala, którzy ubrani byli bardzo podobnie. Przez to żona Andrzeja Dudy prezentowała się jak pielęgniarka. Wszystko zobaczycie na poniższych zdjęciach.

Obraz
© prezydent.pl
Obraz
© prezydent.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta