Trwa ładowanie...
d26yw1y

Wpadka Melanii Trump. Rzecznika pierwszej damy postanowiła wyjaśnić zaistniałą sytuację

Melania Trump podczas ostatnich wybór prezydenckich w USA zaliczyła poważną wpadkę. Nie mowa tutaj o stroju, lecz o bardzo ważnym elemencie ochrony osobistej, który w czasach wzmożonej pandemii jest obowiązkowy. Pierwsza dama wybrała się na głosowanie bez maseczki, czym wywołała niemały skandal.
Share
Melania Trump zaliczyła niezłą wpadkę podczas głosowania.
Melania Trump zaliczyła niezłą wpadkę podczas głosowania.Źródło: ONS.pl
d26yw1y

Pierwsza dama Melania Trump wywołała znaczne poruszenie w mediach na całym świecie. Na głosowanie wybrała się sama bez męża, a na dodatek nie założyła ochronnej maseczki. Zgodnie z obowiązującymi zasadami za niedostosowanie się do zasad bezpieczeństwa ochrony ust i nosa grozi mandat.

Melania Trump bez maseczki wybrała się na wybory

Pierwsza dama zdecydowała się na głosowanie bez obecności męża u swego boku. Melania Trump pojawiła się w Morton and Barbara Mandel Recreation Centre w Palm Beach już we wtorek. Jednak największe poruszenie wywołałam faktem, że była jedyną osobą, która nie miała obowiązkowej maseczki na twarzy. Jej współpracownicy za to zastosowali się do wymaganych zasad.

d26yw1y

Zobacz także:

Oczywiście oburzenie zachowaniem pierwszej damy postanowiła załagodzić rzeczniczka Melanii Trump Stephanie Grisham. Kobieta uciszyła wszelkie spekulacje słowami, że wszystkie osoby w otoczeniu pierwszej damy miały już wykonane testy na koronawirusa. Dlatego też żona Donalda Trumpa nie musiała dodatkowo zabezpieczać nosa i ust.

Podane przez rzeczniczkę wyjaśnienie wydaje się niesatysfakcjonujące. W końcu oznacza to jedno, że nie wszyscy są równi wobec prawa.

  East News
Źródło: East News

Melania Trump i wybory w 2016 roku

Ze względu na trwające wybory w USA, media bardzo często i chętnie wspominają poprzednie wybory z 2016 roku. Robert DeNiro postanowił przywołać na swoim Twitterze śmieszną sytuację z głosowania małżeństwa Trump. Widać na zdjęciu, jak Donald Trump zagląda w kartę żony, co świadczy o tym, że chce się upewnić na kogo zagłosuje małżonka.

d26yw1y

W tym roku Donald i Melania Trump postanowili się rozdzielić na czas głosowania. Słuszna decyzja?

Arsen w ryżu. Naukowcy znaleźli sposób by obniżyć jego poziom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d26yw1y

Podziel się opinią

Share
d26yw1y
d26yw1y