Wszyscy patrzyli tylko na nią. Tak Naomi Campbell paradowała po wybiegu

Wszyscy patrzyli tylko na nią. Tak Naomi Campbell paradowała po wybiegu

Naomi Campbell
Naomi Campbell
Źródło zdjęć: © Getty Images | 2023 Getty Images
16.03.2023 11:15, aktualizacja: 16.03.2023 15:17

Garnitury przeszły prawdziwą transformację. Najpierw na wybieg wyszła Pamela Anderson w lnianym komplecie i oryginalnym szaliku. Ale to Naomi Campbell z głębokim wycięciem na dekolcie skradła całe show.

Po wybiegu domu mody Boss przechadzały się modelki ubrane w ponadczasowe biele, beże i czernie – w tym Pamela Anderson, Karolina Kurkova i Naomi Campbell. Ale niech nie zmyli cię neutralna kolorystyka, ponieważ fasony ubrań były sporym zaskoczeniem. Projektanci dwoją i troją, aby z klasycznego ubrania wyczarować "cuda-wianki".

W roli głównej - garnitur

Najnowsza kolekcja Boss to prawdziwa transformacja garnituru. Oryginalne i świeże spojrzenie na trend power dressing, pozwoliło wydobyć z garniturów i ich poszczególnych elementów nowe oblicze. Szalone, awangardowe i dalekie od klasyki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pamela Anderson w nowoczesnym garniturze

Sama obecność Pameli Anderson na wybiegu była sporym zaskoczeniem. Podobnie jak jej beżowy garnitur, który pozwala spojrzeć na gwiazdę z innej perspektywy i zerwać z jej stereotypowym wizerunkiem.

Pamela Anderson w lnianym garniturze
Pamela Anderson w lnianym garniturze© Getty Images | Jason Koenrer

Gwiazda, dla której rok 2022 był punktem zwrotnym w karierze, pokazała się w lnianym zestawie oraz w "szaliku" zszytym z dwóch rękawów koszuli. Ten kreatywnie skonstruowany detal nadaje garniturowi swobody i nowoczesności.

Pamela Anderson w lnianym garniturze
Pamela Anderson w lnianym garniturze© Getty Images | Jason Koenrer

Naomi Campbell w sukience inspirowanej garniturową kamizelką

Dyrektor kreatywny Ingo Wilts postanowił zmodyfikować także garniturową kamizelkę i tym sposobem ubrał Naomi Campbell w... sukienkę. Kreacja topmodelki to model wyrwany z męskiego świata, który doskonale odnalazł się na kobiecej sylwetce.

Naomi Campbell na pokazie Hugo Boss
Naomi Campbell na pokazie Hugo Boss© Getty Images | Jason Koenrer

Sukienka inspirowana garniturową kamizelką zyskała przedłużenie, ale wciąż nawiązuje do klasycznego ubrania za sprawą kieszeniowych patek, wysokiej kozerki i klap.

Naomi Campbell w czarnej sukience o kroju kamizelki
Naomi Campbell w czarnej sukience o kroju kamizelki© Getty Images | Jason Koenrer

Dekolt w formie głębokiego szpica, wycięcie po bokach, a także wysoki rozporek pozwoliły odsłonić sporo ciała. Tym samym pierwotnie męskie ubranie paradoksalnie wyeksponowało kobiecość w nieoczywisty i surowy sposób.

Naomi Campbell na pokazie Hugo Boss
Naomi Campbell na pokazie Hugo Boss© Getty Images | Jason Koenrer

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta