Wyglądała pozornie zwyczajnie. Wtedy się odwróciła

Wyglądała pozornie zwyczajnie. Wtedy się odwróciła

Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska
Źródło zdjęć: © AKPA
11.09.2023 15:03, aktualizacja: 11.09.2023 19:59

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w Warszawskiej Operze Kameralnej na pierwszej premierze sezonu. Aktorka bezapelacyjnie zachwyciła w wieczorowej sukni z błyszczącego materiału. Nie zabrakło głębokiego dekoltu, odkrytych pleców i rozcięcia na nogę. Przesada? Nie – klasa!

W minioną niedzielę w Warszawskiej Operze Narodowej odbyła się pierwsza premiera sezonu 2023/2024 – "Carmina Burana". Spektakl oglądali m.in. Edyta i Cezary Pazurowie, Grażyna Torbicka, Beata Ścibakówna, Anna Popek, Daria Widawska czy Urszula Dudziak. Operę swoją obecnością zaszczyciła również Małgorzata Kożuchowska, która jeszcze nie tak dawno gościła na festiwalu filmowym w Wenecji. Widać, że kultura wysoka to coś, co aktorka uwielbia najbardziej.

Premiera operowa jest okazją, która wymaga formalnego stroju. Eleganckie suknie wieczorowe są jak najbardziej mile widziane. Kożuchowska doskonale o tym wie. Lecz nie zdecydowała się na zachowawczy model.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w operze

Małgorzata Kożuchowska pokazała się w granatowej sukni, która przypominała rozgwieżdżone niebo. Model z bardzo głębokim, spiczastym dekoltem, mającym swoją podstawę na szyi, mógł oznaczać tylko jedno – całkowicie odkryte plecy. Tkanina lekko opinała się na talii i spływała ku ziemi. Nie zabrakło także rozcięcia, które raz po raz eksponowało nogę. Trzeba przyznać, że ten krój zdecydowanie sprzyjał sylwetce aktorki.

Małgorzata Kożuchowska wybrała wieczorową suknię z głębokim dekoltem
Małgorzata Kożuchowska wybrała wieczorową suknię z głębokim dekoltem © Forum

Małgorzata Kożuchowska pokazała klasę

Kożuchowska postawiła na delikatną złotą biżuterię oraz srebrne dodatki – podłużną torebkę na łańcuszku, zegarek i ozdobione kryształkami, subtelne sandałki na szpilkach. Aktorka zdecydowała się ponadto na klasyczne upięcie oraz bardzo delikatny makijaż. Po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najlepiej ubranych Polek.

Małgorzata Kożuchowska odkryła plecy w operze
Małgorzata Kożuchowska odkryła plecy w operze© Forum

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl